Elektronik Razer Cobra Nays ile 425 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum sen şaka mısın? Öyle yanlış kişiye çattın ki, hahahaha. Gel seni şöyle alalım madem bu kadar "cahil" olup da iddialı konuşacaksın. Veriyle susturacağım seni bir daha da abuk subuk elaleme cahil mahil diyemeyeceksin. Adam gelip 400 IPS'e üst düzey demiş, optik Switch'leri de "100M bunlar" diye övmüşün hahaha. Kardeşim zaten optik Switch'ler her türlü double Click atmıyor ve emin ol SS optik Switch'leri dünyanın en sorunlu Switch'leri. Öyle bir şey düşün ki adamlar 2 yıl boyunca 8ms gecikmeyle kullandırdılar fareyi, daha yeni düzeltildi bu sene. Ondan da haberin yoktur gerçi senin çünkü tepkime süren biraz yavaş duruyor hahaha. Bu arada cobradakiler de 90M ama piyasadaki en pahalı optikler ve pulsar/lamzu optikleri bile daha iyi değil şu an yeni çıkmalarına rağmen. :)

Rtings yani tüm fareleri teknik olarak inceleyen en güvenilir siteye göre Razer cobra tıklama gecikmesi:
Eki Görüntüle 2011986
2.2 yani en iyilerden.
SteelSeries Prime tıklama gecikmesi (hadi iyisin bak eskisini atmıyorum sana):
Eki Görüntüle 2011987
Göz göre göre daha yavaş bir şeyi sen nasıl tokatlar diyerek övüp üstüne bana cahil diyorsun? Hahahah cidden hayatımda bu kadar gülmemiştim bu forumda kimseye, neyse. Bu arada SteelSeries Prime fareni aldıktan sonra eğer güncellemezsen 8ms olarak kullanırsın ve tuşları daha ağır Razer'dan. Piyasada kullanmadığım fare kalmadı sen kime ne öğretiyorsun?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3 yıldır 8ms gecikme ile dünyanın en yavaş faresiydi çok övdüğün fare.
Al hatta 2021 yılındaki testlerine bak, çöp.
SteelSeries Prime Review bu fareyi alan bile yok yurt dışında sen hala cart curt konuş.

Razer fareleri piyasadaki en iyi fareler olarak geçer özellikle DeathAdder V3 Pro, tahmin et bakalım o ne kullanıyor Switch olarak ve 2 yıldır SteelSeries'in yüzüne bakılmazken tüm inceleyenler bu fareleri öneriyor; Razer gen 3 optik Switch'ler. 90M ömrü var ama emin ol SS'i tokatlar, piyasanın en iyisi bu hahaha.

Sensör konusunda da cahilce "oo bu 400 IPS üst düzey bir sensör" demişsin ya, ben sana bir şey demiyorum. Dostum Razer o kadar iyi ki bu konuda, adamlar 8.5K'lık sensörü çakmış bu fareye çünkü dahasına gerek duymamış. Ona rağmen senin eski Prime'ının asla erişemeyeceği bir sensör gecikmesine sahip, hatta öyle sahip ki rtings ölçmekle uğraşmamış bile Prime'ıEki Görüntüle 2011997
Hadi CPI değeri olarak kötü olmadığını kabul edeceğim de emin ol Razer ile sensör konusunda yarışacak bir fare değil, senin dediğin gibi "tokatlayamaz" ki tokatlayamıyor zaten daha yüksek IPS'le bile. Ofis işine kullandığım ucuz Orochi bile zibilyon kat iyidir Wireless olmasına rağmen. Verilerle sana konuştum gelip şimdi benden özür dile veya ne halin varsa gör, bu forumda kimseye "cahil şu bu" diye konuşma bir daha. Yoksa gelir tekrar sustururum seni böyle. Bu arada o eski Prime fareciğin 69 gram ağırlığa sahipken daha yeni üretimden çıkmış bu fare sadece 57g. Gidip eskisini almayı önermeyin şu insanlara artık saçma saçma. Önereceksen de git bari Prime mini öner, Cobra'nın rakibi o çünkü ama ondan da bir habersin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
al bunları falan izliyorsundur sen, ben sana şu videoda top1'deki 170 dolarlık faredeki Switch'e sahip cobra diyorum; sen bana eski püskü Prime tokarlar bilmem ne diyorsun. Sen bu forumda yokken ben elaleme fare öneriyordum bu neyin özgüveni be kardeşim benim hahahaha. Bir daha beni uğraştırma uzun uzun yazmakla.

Cevabın yukarıda, bir de git araştır öğren demiş. Bu ülkede eline ilk dav3 ve V2 Pro alanlardanım kardeşim benim hahaha, emin ol gen 3 optik Switch'leri de bunların sensörünü de senden iyi biliyorum. Razer Cobra Review düz Cobra'da da gen 3 optikler var, İngilizce yoksa çevireyim sana. Sensör olarak da Razer'ın tüm sensörleri top performerdır, 30 dolarlık fareye focus Pro 30k koysaydı onu o fiyata alamazdın ki bu şekilde de eski püskü Prime'dan daha iyi gecikmeye sahip. Hadi iyi sosyaller sana da hahahaha.

Kablolu DV3 1400 civarı düşer mi sence hocam. Ha bir de tabii ki Razer varken SS Prime niye övmüşler bende anlamadım çok eski bir mouse zaten.

Kablolu DV3 1400 civarı düşer mi sence hocam. Ha bir de tabii ki Razer varken SS Prime niye övmüşler bende anlamadım çok eski bir mouse zaten.
Ahaha hiçbir fikrim yok, steelseries fare piyasasında başarılı olamadığı halde hala steelseries deyip duruyorlar rival 300 günlerinde kalmışlar. Bari alacak adama yardımları dokunsun diye düzelttim kendilerini mecburi. Neyse dav3 konusunda da amazon o fiyattan satmıştı sanırım bayağıdır ve yurtdışına 50 dolardan satıyorlar şu anda. 50 dolar 1400tl ediyor, belki tekrar stok eritmek için yapabilirler ama zor bir durum. Bu arada o farenin ederi zaten xm2we falan 1500 olmuşken 2000 değil. İllaha az da olsa fiyatı düşer yakında.
not: Ocaktaki asgari zammından sonraysa gene yükselir, o yüzden bekleyen varsa maks ocağa kadar bekleyip o olmasa da darmoshark m3 4k veya xm2we alsın hala duruyorlarsa.

Dostum sen şaka mısın? Öyle yanlış kişiye çattın ki, hahahaha. Gel seni şöyle alalım madem bu kadar "cahil" olup da iddialı konuşacaksın. Veriyle susturacağım seni bir daha da abuk subuk elaleme cahil mahil diyemeyeceksin. Adam gelip 400 IPS'e üst düzey demiş, optik Switch'leri de "100M bunlar" diye övmüşün hahaha. Kardeşim zaten optik Switch'ler her türlü double Click atmıyor ve emin ol SS optik Switch'leri dünyanın en sorunlu Switch'leri. Öyle bir şey düşün ki adamlar 2 yıl boyunca 8ms gecikmeyle kullandırdılar fareyi, daha yeni düzeltildi bu sene. Ondan da haberin yoktur gerçi senin çünkü tepkime süren biraz yavaş duruyor hahaha. Bu arada cobradakiler de 90M ama piyasadaki en pahalı optikler ve pulsar/lamzu optikleri bile daha iyi değil şu an yeni çıkmalarına rağmen. :)

RTings yani tüm fareleri teknik olarak inceleyen en güvenilir siteye göre Razer cobra tıklama gecikmesi:
Eki Görüntüle 2011986
2.2 yani en iyilerden.
SteelSeries Prime tıklama gecikmesi (hadi iyisin bak eskisini atmıyorum sana):
Eki Görüntüle 2011987
Göz göre göre daha yavaş bir şeyi sen nasıl tokatlar diyerek övüp üstüne bana cahil diyorsun? Hahahah cidden hayatımda bu kadar gülmemiştim bu forumda kimseye, neyse. Bu arada SteelSeries Prime fareni aldıktan sonra eğer güncellemezsen 8ms olarak kullanırsın ve tuşları daha ağır Razer'dan. Piyasada kullanmadığım fare kalmadı sen kime ne öğretiyorsun?
3 yıldır 8ms gecikme ile dünyanın en yavaş faresiydi çok övdüğün fare.
Al hatta 2021 yılındaki testlerine bak, çöp.
SteelSeries Prime Review Bu fareyi alan bile yok yurt dışında sen hala cart curt konuş.

Razer fareleri piyasadaki en iyi fareler olarak geçer özellikle DeathAdder V3 Pro, tahmin et bakalım o ne kullanıyor Switch olarak ve 2 yıldır SteelSeries'in yüzüne bakılmazken tüm inceleyenler bu fareleri öneriyor; Razer gen 3 optik Switch'ler. 90M ömrü var ama emin ol SS'i tokatlar, piyasanın en iyisi bu hahaha.

Sensör konusunda da cahilce "oo bu 400 IPS ÜST düzey bir sensör" demişsin ya, ben sana bir şey demiyorum. Dostum Razer o kadar iyi ki bu konuda, adamlar 8.5K'lık sensörü çakmış bu fareye çünkü dahasına gerek duymamış. Ona rağmen senin eski Prime'ının asla erişemeyeceği bir sensör gecikmesine sahip, hatta öyle sahip ki rtings ölçmekle uğraşmamış bile Prime'ıEki Görüntüle 2011997
Hadi CPI değeri olarak kötü olmadığını kabul edeceğim de emin ol Razer ile sensör konusunda yarışacak bir fare değil, senin dediğin gibi "tokatlayamaz" ki tokatlayamıyor zaten daha yüksek IPS'le bile. Ofis işine kullandığım ucuz Orochi bile zibilyon kat iyidir Wireless olmasına rağmen. Verilerle sana konuştum gelip şimdi benden özür dile veya ne halin varsa gör, bu forumda kimseye "cahil şu bu" diye konuşma bir daha. Yoksa gelir tekrar sustururum seni böyle. Bu arada o eski Prime fareciğin 69 gram ağırlığa sahipken daha yeni üretimden çıkmış bu fare sadece 57g. Gidip eskisini almayı önermeyin şu insanlara artık saçma saçma. Önereceksen de git bari Prime mini öner, Cobra'nın rakibi o çünkü ama ondan da bir habersin.
al bunları falan izliyorsundur sen, ben sana şu videoda top1'deki 170 dolarlık faredeki Switch'e sahip cobra diyorum; sen bana eski püskü Prime tokarlar bilmem ne diyorsun. Sen bu forumda yokken ben elaleme fare öneriyordum bu neyin özgüveni be kardeşim benim hahahaha. Bir daha beni uğraştırma uzun uzun yazmakla.

Cevabın yukarıda, bir de git araştır öğren demiş. Bu ülkede eline ilk dav3 ve V2 Pro alanlardanım kardeşim benim hahaha, emin ol gen 3 optik Switch'leri de bunların sensörünü de senden iyi biliyorum. Razer Cobra Review Düz Cobra'da da gen 3 optikler var, İngilizce yoksa çevireyim sana. Sensör olarak da Razer'ın tüm sensörleri top performerdır, 30 dolarlık fareye focus Pro 30k koysaydı onu o fiyata alamazdın ki bu şekilde de eski püskü Prime'dan daha iyi gecikmeye sahip. Hadi iyi Sosyaller sana da hahahaha.

Aynen kardeşim a mouseu robotun hissedebileceği kadar daha az gecikiyor daha iyi hahahahahha. IPS, G, Click'lerin, malzeme kalitesinin, tasarımın hiçbir önemi yok 0.001ms daha iyi olan daha iyidir. Bu kadar komik bir şey okumamıştım uğraşmaya değmez. Rtings dediğin site eskiden XM1r gibi üst düzey mouselara sensöründe gecikme var diyen bir site ne anlatıyorsun harbiden :D komedi.

Son düzenleme:
Aynen kardeşim a mouseu robotun hissedebileceği kadar daha az gecikiyor daha iyi hahahahahha. IPS, G, Click'lerin, malzeme kalitesinin, tasarımın hiçbir önemi yok 0.001ms daha iyi olan daha iyidir. Bu kadar komik bir şey okumamıştım uğraşmaya değmez. Rtings dediğin site eskiden XM1r gibi üst düzey mouselara sensöründe gecikme var diyen bir site ne anlatıyorsun harbiden :D komedi.
Cidden kör cahilsin. Nasıl da R yapıyor hahahaha. Sensörü şuyu buyu önemli deyip tokatlar diyen sensin, veri olarak ve kişisel kullanımda daha yavaş ve demode olduğu belli işte övdüğün farenin. 100'lük ips yüzünden daha yavaş fareyi öneriyorsun hala git biraz veri analizi öğren. Sensör ve tıklamaları iyi yapan şey gecikme süreleri güzel kardeşim benim. Üst düzey dediğin sensörü piyasada umursayan yok, üst düzey sensörler şu an focus pro 30k ve 750 IPS değerine sahip, seninki neyin üst düzeyi HAHAHAHAHA. Tıklama hissiyatı da görecelidir ben en çok huano bspd seviyorum ki bu clickler onlardan da iyi çünkü en hızlısı piyasadaki. Oyuncu faresi diye çıkıyor bunlar farkındaysan o yüzden en hızlı tepki veren en iyisidir. Boş yapmayı kes artık. Click kalitesi demişsin prime tuşları buna kıyasla ağır bu arada, bunlarla moba bile oynayıp spamlersin bi nebze ama prime ehh. FPS mouse demişler bir de tuşları ağır olduğu için işte hahaha. Onla da oynarsın sen gerçi. Sensör olarak da daha iyi bariz, cps olarak farene hak verdim de hala bomboş konuşuyorsun. Malzeme kalitesi olarak da emin ol steelseries'ın razer'ı asla geçeceği yok, adamlar piyasanın en iyisi AHAHAHA. 69 gram bi tuğla yerine 57 gram cobra alıp hala kablolu takılırsın bu devirde. Şekil olarak seversin sevmezsin bilmem ama viper mini şekline aşık zibilyon tane insan var, yıllarca kablosuzu bundan beklendi. Aksine neredeyse kimsenin kullanmadığı prime'ı övüp durma hala. Tuşları daha iyi, sensör olarak daha atik, şekil olarak zaten mini fare severlerin en sevdiği -git 300-400 usd'lik starlight farelere bak bakalım hangi şekle benziyor hahaha-, üstüne de piyasadaki en iyi fareleri üreten Razer tarafından üretiliyor. Bence artık biraz sus da bilenler konuşsun, abinden tavsiye sana.
xm1r'a üst düzey demiş bir de, hayatında eline düzgün fare almadığın o kadar belli ki. Canım benim kablolu fareler 3 yıl öncede kaldı GPX'ten beri, xm1r dediğin fare de şekli yüzünden sevilen bir fare. Allah var tipi tutuşu on numaradır da içindeki sensör belli. Kötü değil ama en iyisi de değil. Zaten adamlar yermemiş, olanı yazmış. 9.0 puanı var. Bunda bile yanlış bilgi vermişsin, RTings yurtdışı redditte bile referans gösteriliyor çokça. Sen daha bu farelerin kaçını kullandın da konuşuyorsun kalitesi cart curt hahahaha. İşine gelince okumadım bile dersin git bana kalitesini şusunu busunu veri olarak ispatla daha iyi diye ondan sonra konuşuruz, masamda şu an bir dav3 pro bir de orochi var çocuk hala bana fare anlatıyor; bilmiyorsun sus işte DAHA DA yazma. Rtings beğenmiyorsan da git hausgaming incelemelerinden gecikme değerleri ve isabetlerine bak razer farelerin. Onlarda da en iyisi optical gen3 -cobradaki-.
1699818444496.png

Cidden kör cahilsin. Nasıl da r yapıyor hahahaha. Sensörü şuyu buyu önemli deyip tokatlar diyen sensin, veri olarak ve kişisel kullanımda daha yavaş ve demode olduğu belli işte övdüğün farenin. 100'lük IPS yüzünden daha yavaş fareyi öneriyorsun hala git biraz veri analizi öğren. Sensör ve tıklamaları iyi yapan şey gecikme süreleri güzel kardeşim benim. Üst düzey dediğin sensörü piyasada umursayan yok, üst düzey sensörler şu an focus Pro 30k ve 750 IPS değerine sahip, seninki neyin üst düzeyi hahahahaha. Tıklama hissiyatı da görecelidir ben en çok Huano bspd seviyorum ki bu Click'ler onlardan da iyi çünkü en hızlısı piyasadaki. Oyuncu faresi diye çıkıyor bunlar farkındaysan o yüzden en hızlı tepki veren en iyisidir. Boş yapmayı kes artık. Click kalitesi demişsin Prime tuşları buna kıyasla ağır bu arada, bunlarla MOBA bile oynayıp spamlersin bir nebze ama Prime ehh. FPS mouse demişler bir de tuşları ağır olduğu için işte hahaha. Onunla da oynarsın sen gerçi. Sensör olarak da daha iyi bariz, CPS olarak farene hak verdim de hala bomboş konuşuyorsun. Malzeme kalitesi olarak da emin ol SteelSeries'ın Razer'ı asla geçeceği yok, adamlar piyasanın en iyisi ahahaha. 69 gram bir tuğla yerine 57 gram cobra alıp hala kablolu takılırsın bu devirde. Şekil olarak seversin sevmezsin bilmem ama Viper Mini şekline aşık zibilyon tane insan var, yıllarca kablosuzu bundan beklendi. Aksine neredeyse kimsenin kullanmadığı Prime'ı övüp durma hala. Tuşları daha iyi, sensör olarak daha atik, şekil olarak zaten mini fare severlerin en sevdiği -git 300-400 USD'lik starlight farelere bak bakalım hangi şekle benziyor hahaha-, üstüne de piyasadaki en iyi fareleri üreten Razer tarafından üretiliyor. Bence artık biraz sus da bilenler konuşsun, abinden tavsiye sana.
XM1R'a üst düzey demiş bir de, hayatında eline düzgün fare almadığın o kadar belli ki. Canım benim kablolu fareler 3 yıl önce de kaldı Gpx'ten beri, XM1r dediğin fare de şekli yüzünden sevilen bir fare. Allah var tipi tutuşu on numaradır da içindeki sensör belli. Kötü değil ama en iyisi de değil. Zaten adamlar yermemiş, olanı yazmış. 9.0 puanı var. Bunda bile yanlış bilgi vermişsin, rtings yurt dışı Reddit'te bile referans gösteriliyor çokça. Sen daha bu farelerin kaçını kullandın da konuşuyorsun kalitesi cart curt hahahaha. İşine gelince okumadım bile dersin git bana kalitesini şusunu busunu veri olarak ispatla daha iyi diye ondan sonra konuşuruz, masamda şu an bir dav3 Pro bir de Orochi var çocuk hala bana fare anlatıyor; bilmiyorsun sus işte daha da yazma. Rtings beğenmiyorsan da git hausgaming incelemelerinden gecikme değerleri ve isabetlerine bak Razer farelerin. Onlarda da en iyisi optical gen3 -cobradaki-.
Eki Görüntüle 2012261

Bos.bos.bos.

Rica ederim hocam bu cobra yeni çıktığına bakmayın Razer Viper Mini ile aynı mouse Razer Viper Mini de 200-300TL fiyat bandındaydı garip bir şekilde Prime serisi fiyat olarak zam yemedi uzun süre geçmesine rağmen hala daha 500TL. Sensör ve Switch olarak Prime Razer'ı tokatlar.

Razer Viper Mini her yerde 3500 TL nerede 200 300 bir tane site göstersene.

• Hahaha
İfadeler: DTB

Zaten indirimde Nays ile de 425 TL'ye geliyor sanırım.

Nays ile diyosunuz gittik Nays'la alışveriş yaptık hediye parayı vermediler destekte geri dönmüyor yemişim Nays'ı.

Ahahahahahaha nasıl da diyecek söz bulamadı ba ba. Cobra pro'yla karıştırıyorsun diyordun bir de, ne oldu kardeşim benim hahahahaha. Bilmediği halde cart curt sallayan herkes boş bu deyip geçmeye başladı. Bir de adama veri veriyoruz ha, somut, kağıt üzerinde yazılıp çizilmiş. Neyse bak madem bu farenin daha iyi olması boş, en azından içinde gen 3 optical switch olduğunu ve cobra pro'dan tuş olarak farkı olmadığını artık bil. Hadi kendine iyi bak sen de. Adamlar kafalarından bu fare daha güzeldir, kalitelidir diye geçiniyor gidip resmi veri atıyoruz ona da boş diyor AHAHAHAHAHA.

Nays ile diyosunuz gittik Nays'la alışveriş yaptık hediye parayı vermediler destekte geri dönmüyor yemişim Nays'ı.
2-3 iş gününe verir, haftasonları çalışmıyordu herhalde cashback sistemi. Uygulamadan yazışma şeklinde yazın desteğe öyle yapmadıysanız, ulaşması zor biraz ama size tam bilgiyi verirler. Şu ana kadar 2500 TL nakit geri aldım sistemlerinden, kıyak denebilir.

2-3 iş gününe verir, hafta sonları çalışmıyordu herhalde cashback sistemi. Uygulamadan yazışma şeklinde yazın desteğe öyle yapmadıysanız, ulaşması zor biraz ama size tam bilgiyi verirler. Şu ana kadar 2500 TL nakit geri aldım sistemlerinden, kıyak denebilir.

Para mara verdikleri yok 1500 TL klavye aldım Trendyol'dan geri ödeme olmadı ama 30 40 lira oyun alınca veya arkadaş davet edince hemen ödeme geliyor bunları tamamen kolpa.

Razer Viper Mini her yerde 3500 TL nerede 200 300 bir tane site göstersene.
Hocam bu konuda da olay şu, viper mini'nin üretimi durdu komple. Normalde 20 dolara falan satılır olmuştu yurtdışında ama çok uzun süredir var olduğu için yenileme kararı aldılar, yerine razer cobra çıkardılar. Cobra tamamen aynı şekle sahip ve çok daha iyi tuşlarla, biraz daha hafif şekilde geliyor. Uzun lafın kısası stokta kalmadığı için saçma sapan fiyatlara bindi viper mini ama ederi 300tl falan normalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı