Razer Cobra vs SS Prime

Bütçe
800
Hocam bu yaşadığınız sorun belli bir kullanım süresinden sonra mı ortaya çıktı?

Bir arkadaştan 2. el almıştım. Fare yeni sayılırdı. Sol ve sağ tıkta aynı sorun vardı.

@ByTigerus beğenmeme atma sebebin ne? Onu da açıkla. Bu sorun yok mu diyorsun yoksa bu soruna rağmen alınır mı diyorsun?

@ByTigerus beğenmeme atma sebebin ne? Onu da açıkla. Bu sorun yok mu diyorsun yoksa bu soruna rağmen alınır mı diyorsun?
Hocam aynısını kullanıyorum "HİÇ BİR PROBLEM YOK". Çok memnunum. Özellikle FPS oyunları oynuyorum ve parçalardan anlarım yani sadece sen anlamıyorsun. Sen arkadaşından 2. el bozuk mouse'u aldığın için sorumlusu tüm seri mi? :D . Kullanan herkes memnunken bir de! :D

Teknolojik bir alet alıyorsun sorunlu olabilir, problem çıkabilir. Garanti bunun için var zaten ki ikinci el aldığını problem olduğunu söylüyorsun zaten kendin ?

Son düzenleme:
Hocam aynısını kullanıyorum "HİÇ BİR PROBLEM YOK". Çok memnunum. Özellikle FPS oyunları oynuyorum ve parçalardan anlarım yani sadece sen anlamıyorsun. Sen arkadaşından 2. el bozuk mouse'u aldığın için sorumlusu tüm seri mi? :D . Kullanan herkes memnunken bir de! :D

Teknolojik bir alet alıyorsun sorunlu olabilir, problem çıkabilir. Garanti bunun için var zaten ki ikinci el aldığını problem olduğunu söylüyorsun zaten kendin ?

Birincisi bozuk değil, ikincisi sol ve sağ Switch aynı soruna sahip. Şimdi fareyi satın alıyorum. Gelsin, video çekip paylaşacağım sana.

SteelSeries Prime serisi komple çöptür. Switch kronik sorunlu. Tıklamayı bıraktıktan sonra kısa süre daha algılamaya devam ediyor. FPS oyununda 1 mermi atayım diye bas çek yapıyorsun, 2 mermi gidiyor.

Razer Cobra iyi. Al onu.

SS Prime en F/P mouse şu an nereden çıkardın bunu gayet iyi tek vuruluyor.

Trendyol'da kuponumu kullanıp 70 TL indirim uyguladım 849 TL'den 774 TL'ye düştü Nays da 77 TL cashback yaptı toplam indirimlerle beraber 700 TL tuttu.
Bende dün İncehesap'tan 600'e aldım hocam :/

Yeni konular

Geri
Yukarı