Razer Cortex nedir ve neye yarar?

Methly

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-3470
Asus GTX 1050Ti
8x2 Ram
Turbox H61
Cooler Master 500W
Meslek
Öğrenci
Razer Cortex nedir ve neye yarar sistemime etki eder mi?

Oyun performansi artirmaya calisan bir uygulama. Arka plandaki seyleri kapatip, birkac guc ayari degistirip ve birkac ayar degistirip, islemci cekirdeklerini uyutmayi engelleyip, RAM bosaltip performansi artirmaya calisiyor. Sisteminiz fazla arka plan uygulamasi calistiriyorsa bu program performansi artirabilir ancak kendisi de RAM tuketiyor.

Performans arttırmayı hedefleyen bir program. Düşük bilgisayarlarda pek işe yaramıyor.

Performans arttırmayı hedefleyen bir program. Düşük bilgisayarlarda pek işe yaramıyor.

Oyun performansi artirmaya calisan bir uygulama. Arka plandaki seyleri kapatip, birkac guc ayari degistirip ve birkac ayar degistirip, islemci cekirdeklerini uyutmayi engelleyip, RAM bosaltip performansi artirmaya calisiyor. Sisteminiz fazla arka plan uygulamasi calistiriyorsa bu program performansi artirabilir ancak kendisi de RAM tuketiyor.

Bilgisayarım.
Anakart: Turbox H61.
İşlemci: i5-3470
RAM: 16 GB.
Ekran kartı: GT730 4 GB.
Etki eder mi
Bana oyun kısayolları falan güzel geldi ancak hızlandırma özelliğini bilmiyordum sizce kullanılır mı ve sistemimi nasıl etkiler.

Bilgisayarım.
Anakart: Turbox h61.
İşlemci: i5-3470
RAM: 16 GB.
Ekran kartı: GT730 4 GB.
Etki eder mi?
Bana oyun kısayolları falan güzel geldi ancak hızlandırma özelliğini bilmiyordum sizce kullanılır mı ve sistemimi nasıl etkiler?

Daha cok RAM tuketimini dusurmek icin ise yariyor ama sizin RAM 16. islemci kullanimini dusurmek icin de ayarlamalar yapiyor. Artirsa bile cok artirmaz.

Daha cok RAM tuketimini dusurmek icin ise yariyor ama sizin RAM 16. islemci kullanimini dusurmek icin de ayarlamalar yapiyor. Artirsa bile cok artirmaz.

Genel olarak hız arttırma dışında oyun kısayolları için kullanılır mı sizce.

Geri
Yukarı