Razer Cynosa Chroma vs Logitech G213

Zenax

Hectopat
Razer RGB olayını çok iyi yapıyor. Logitech ise RGB güzel ama Razer kadar değil, G213'ün multimedya tuşları da var. Hangisini tercih etmeliyim? Sağlamlık açısından da önemli.

Bu bütçede mekanik klavye almamak saçma geliyor bana OUTEMU switch olsun mekanik olsun daha mantıklı bence.

Tahmini bütçeniz 300-400 TL arası benim önerim Trust Gxt 890 ve Trust Gxt 776 bilek desteği olur ama ben Trust almam derseniz Cooler Master MK350 bakabilirsiniz.

İndirmelerde belki RGB olmayan Cherry MX switch klavye alınabilir.

Bence ikisinden de iyi olan K55'i önerebilirim, hem malzeme kalitesi ikisinden de daha iyi hem multimedia tuşları mevcut hem de bilek desteği ve makro tuşları var daha ne istersiniz ki?
Bu bütçede mekanik klavye almamak saçma geliyor bana OUTEMU switch olsun mekanik olsun daha mantıklı bence.

Tahmini bütçeniz 300-400 TL arası benim önerim Trust Gxt 890 ve Trust Gxt 776 bilek desteği olur ama ben Trust almam derseniz Cooler Master MK350 bakabilirsiniz.

İndirmelerde belki RGB olmayan Cherry MX switch klavye alınabilir.
Bütçe 300-400TL değil ve 200-280TL bandında mekanik klavye imkansız.

Bence ikisinden de iyi olan K55'i önerebilirim, hem malzeme kalitesi ikisinden de daha iyi hem multimedia tuşları mevcut hem de bilek desteği ve makro tuşları var daha ne istersiniz ki?

Bütçe 300-400TL değil ve 200-280TL bandında mekanik klavye imkansız.
Makro tuşu kullanacağımı sanmam ama makro tuşlarına başka görevler atayabiliyor muyuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı