Satılık Razer Deadrhadder Elite

Emrah Şaşmaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi günler dilerim. Kullanmakta olduğum Razer Deathadder Elite model faremi elime büyük geldiğinden dolayı satışa çıkarma kararı aldım. Teknik özellikleri ve bir önceki nesline nazaran hatalardan ders çıkarılmış olduğundan fare ihtiyacımı karşılamak amacıyla aldım, gerçekten de karşıladı ama tutuş şekli olarak tam elime koordine edemediğimden satıyorum.

Yanlarındaki yüzeylerde ve skatezlerde herhangi bir sıkıntısı bulunmamaktadır, oldukça temiz zaten 14.02.2018 tarihinde QP Bilişim'den alınmıştır. 2 Yıllık Garanti kapsamında garantisi devam etmektedir, aslında sıfır ürün desek yeridir en ufak bir sıkıntısı çiziği vuruğu vs. herhangi bir çalışmayan aksanı vs. bulunmamaktadır. Sol ve sağ tık altında yer alan switchler oldukça yumuşak ve algılama süresi ms bazında oldukça iyi çabuk tepki veriyor. Sürekli olarak mousepad ile kullandım ve mousepadi de yanında veriyorum Bundle olarak satılacaktır.

Cosmic Modeli zaten paketinden duruyor hiç açılıp üzerinde fare gezdirilmedi bile. QCK+ ve Razer Deathadder Elite durumu sıfırdan farksız zaten en ufak bir sıkıntı problem ile karşılaşırsanız benimle iletişime geçebilirsiniz bir diğer garantisi de benim. Kesinlikle takas düşünmüyorum, satışım elden ve nakit olarak gerçekleşecektir. Sormak istediğiniz bir soru olursa telefon üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. İyi alışverişler dilerim :).

Son düzenleyen: Moderatör:
İlanın güvenilirliği açısından fotoğraf yüklerseniz iyi olur, hayırlı satışlar.

Fiyatını neden yazmadınız? Ayrıca arkadaşın dediği gibi birkaç fotoğraf ekleyin.

Fiyatını neden yazmadınız? Ayrıca arkadaşın dediği gibi birkaç fotoğraf ekleyin.
Çalışma arkadaşımdır kendisi, bir sıkıntı olmuştu o yüzden yükleyemedi fotoğraf. Onun yerine ben atayım, ilana bakan arkadaşlar şüpheye düşmesin.

Fiyat olarak 290 TL düşünüyor.

IMG-20180719-WA0018.jpeg
IMG-20180719-WA0019.jpeg
IMG-20180719-WA0020.jpeg
IMG-20180719-WA0021.jpeg
IMG-20180719-WA0022.jpeg

Fiyat biraz pahalı geldi bana. İnternette aynı fiyata 0 olanını bulmak mümkün. Fiyat 250-260 TL yapılırsa daha rahat satarsınız. Hayırlı satışlar.

Razer Deathadder Elite Mouse 22.0222 Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Fiyat biraz pahalı geldi bana. İnternette aynı fiyata 0 olanını bulmak mümkün. Fiyat 250-260 TL yapılırsa daha rahat satarsınız. Hayırlı satışlar.

Mouse + 2 mousepad diye biliyorum içeriği. Arkadaş öğle vakti açıklama yapacaktır.

Fiyat konusunda anlaşılır, ürünün zaten sıfırdan farkı yoktur ve iki mousepad üzerinden deformasyon vs. bulunmamaktadır.

Geri
Yukarı