Razer Deathadder 3500 vs Razer Deathadder V2

yigido0990

Hectopat
Daha fazla  
Razer DeathAdder serisinden ya 3500 ya da V2 alacağım. Aralarında bayağı fiyat farkı var biliyorum. Aklımda olan soru şu, ben V2 alırsam 1200 DPI 600 DPI'a ayarlayamayacak mıyım yoksa Razer Synapse'den ayarlanabilir mi? Ona göre ikisinden birini alacağım. Yeter ki 600 1200 DPI seviyelerine düşürülebilsin.

Ayarlayabilirsin ama alabiliyorsan V2 al hem daha uzun ömürlü Synapse 3 desteği ve sensörü daha iyi seni uzun yıllar götürür.

Ayarlayabilirsin ama alabiliyorsan V2 al hem daha uzun ömürlü Synapse 3 desteği ve sensörü daha iyi seni uzun yıllar götürür.
Ben de öyle düşünüyorum ama 600 1200 DPI'lara ayarlayamazsam çok oynayamam. :D Acaba biliyor musunuz ya da bilen biri yardım edebilir mi?

Yani ayarlanabiliyor. Yardımınız için saolun. Alacağım umarım iyidir ve ayarlayabilirim.
Ayarlanıyor, belli aşamalar şeklinde değil minimum ve maksimum ne kadar destekliyorsa o aralıkta ayarlarsınız. Fare elinize oturursa uzun yıllar kullanacağınızı düşünüyorum, benim bu 2013 model fareyi alalı 2 yıl oldu, bir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı