Razer Deathadder Alternatifi Mouse Önerisi

Sayklop

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, 7 yıldır Razer Deathadder v2 kullanıyorum fakat geçtiğimiz günlerde orta tuşu bozuldu, başka bir sıkıntısı olmasa da bu beni rahatsız ediyor. Yeni versiyonları bana çok pahalı geldi yerine alternatif arıyorum bugüne kadar başka mouse kullanamadım, denediğim hiçbir mouse Deathadder kadar rahat değildi. Boyut olarak ve ergonomik olarak benzeri mouse önerileriniz nelerdir?

Bana da önerir misiniz LoL oynuyorum elim kalınlık olarak 7 uzunluk olarak 16 cm bütçem maksimum 400 tl'dir. Tutuş şeklim Palm yani avuç içi tutuştur.

Rival 310 csgo edition almayı düşünüyorum. Memnum eder mi?
Benim el uzunluğu 16 cm. Bende palm grip kullanıyorum. Mouseum rival 110 gayet memnunum. Rival 110 seçmemin sebebi 1000 hz olması yani mousea bastığınız anda çok hızlı bir şekilde bilgisayara iletiyor bu da bana CS:GO 'da çok işime yarıyor. İkincisi elime uygun olması ve uzunluğu ise ne kısa ne uzun düzeyde yani tam elime uygun. Rival 110 elin uzunluğu standartları bana göre 14cm-20cm arası eller için uygundur. Rival 310'u şimdi araştırıp geri dönüceğim.
Araştırdım sensör olarak rival 110'dan iyi bir sensörü var. Uzunluk olarak rival 310 daha uzun ama çok değil yani eline uygun bir uzunluğu var. Kaç hertz olduğuna dair bir bilgiye ulaşamadım ama rival 110'dan daha iyi olduğuna göre gine 1000 hertzdir. Rival 110'un tuş basma hissi güzel ve rahat deneyebilirsen Mediamarkt 'a veya Teknosa'dan deneyip bakabilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı