Razer Deathadder Chroma Kablo Kopma Sorunu

Batosware

Hectopat
Yer
ADANA
Daha fazla  
İyi sosyaller,

Amazon üzerinden aldığım Razer Deathadder Chroma'm ın kablosu kesilmiş durumda.
Maalesef evdeki tavşanımız acımamış koparmış. Haliyle çalışmıyor.

Amazon'a başvurdum Razer ile görüşmemi ancak çözüme ulaşmazsa sorunla ilgili tepkilerini onlara gönderme mi istediler. Razer'a da başvurdum konuyla ilgili, 3 yıl garanti görünüyor programda ama (Garanti kapsamına girer mi?) girse bile ne kadar ilgilenirler bilemiyorum.

Kablosu kesik bir fareye ne yapabilirim? Onarma şansım var mı? Fikirlerinizi bekliyorum. Teşekkürler

Ürünü Amazon 'dan aldığın için garantisi olmuyor maalesef. Onarılması da zor. Geçmiş olsun. Razer 'a mail atmaktan başka şansın yok ancak yurtdışına gönderip yenisini talep edersin kabul ederlerse.

Garantisini buradan kullanamayacağın için değiştir. Rival 300 fade edition'a bakabilirsin.

Bir daha amazon'dan ürün alırken protection plan yazan yerlere bak ve işaretleyerek al.

Dosya Ekleri

• 20170116_015953.png
    20170116_015953.png
    4,4 KB · Görüntüleme: 99
Konu eski ancak maalesef ben kapatmayı unutmuşum.
Garanti için razer'a danıştım fakat kullanıcı hatası olması ve uzun süreçten dolayı vazgeçtim. Sorunu da bir şekilde halletim. Kabloları tekrar birbirine bağladılar. Siyah örülü kabloda kırmızı bantlı kısım var :vıy: ama sorunsuz çalışıyor herhangi bir problemi yok.

Protection planı geçersiz sanıyordum, bu yüzden aldığım ürünlerde hiç kullanmadım.
Ancak G930 usb'si için başvurduğumda Logi tech garanti konusunda sıkıntı çıkarmayıp ilgilendi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı