Razer Deathadder Chroma Sensör Sorunu

xSpoxy_HQ

Hectopat
Yer
Buca/İzmir
Daha fazla  
Merhaba, ben 2 yıla aşkın bir süredir Razer'in yapmış olduğu Deathadder Chroma isimli oyuncu mousesini kullanmaktayım ama son zamanlarda ( çoğunlukla oyunlardayken oluyor ) faremin sensöründe bir sıkıntı olduğunu keşfettim. Bu sıkıntı ise mesela CS'de adam soldan çıktı ve siz sola döndürüyorsunuz Mouse'u ama Mouse sizin döndürdüğünüzden daha fazla gidiyor benim mouse'umdaki sorun bu. Belki ben fazla çevirmişimdir dedim ve oyunuma devam ettim ama aynı şey 6 kere daha olunca bunun benden değil mouse'dan kaynaklı olduğunu anladım ve sinirlenip oyundan çıktım. ( EZ 7 gün ban ) Ve bu sorunu test etmek için en uygun olan oyun Minecraft'a girdim ve belli bir süre aynı hızla (olabildiğince) etrafımda döndüm ve ara sıra karakterin bakış alanının benim döndürdüğümden çok daha hızlı döndüğünü görüp bir anda neredeyse tam tur attığını fark ettim. ilk önce belki Razer'in programında sorun vardır deyip programı kapatıp denedim ama aynı sorun devam edince cidden sensörde bir sıkıntı olduğuna emin bir şekilde karar verdim ve tam 5 gündür internetteki sorunun çözümünü içeren arama çabalarım ne yazık ki başarısız oldu. Ben de kendimi şu anda bunları yazarken buldum inşallah sorunu çözebilirim ve bana yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acceleration ayarını resimdeki gibi düzenleyin.

Başlıksız-1.png

@Silinen üye öncelikle yardım ettiğin için teşekkür ederim ama razer synapse programını açtığımda zaten ayarlarımın öyle olduğunu gördüm yani mousenin sensöründe bir sorun var ama yinede yardımın için teşekkür ederim

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    130,4 KB · Görüntüleme: 58
Merhaba, ben 2 yıla aşkın bir süredir Razer'in yapmış olduğu Deathadder Chroma isimli oyuncu mousesini kullanmaktayım ama son zamanlarda ( çoğunlukla oyunlardayken oluyor ) faremin sensöründe bir sıkıntı olduğunu keşfettim. Bu sıkıntı ise mesela CS'de adam soldan çıktı ve siz sola döndürüyorsunuz Mouse'u ama Mouse sizin döndürdüğünüzden daha fazla gidiyor benim mouse'umdaki sorun bu. Belki ben fazla çevirmişimdir dedim ve oyunuma devam ettim ama aynı şey 6 kere daha olunca bunun benden değil mouse'dan kaynaklı olduğunu anladım ve sinirlenip oyundan çıktım. ( EZ 7 gün ban ) Ve bu sorunu test etmek için en uygun olan oyun Minecraft'a girdim ve belli bir süre aynı hızla (olabildiğince) etrafımda döndüm ve ara sıra karakterin bakış alanının benim döndürdüğümden çok daha hızlı döndüğünü görüp bir anda neredeyse tam tur attığını fark ettim. ilk önce belki Razer'in programında sorun vardır deyip programı kapatıp denedim ama aynı sorun devam edince cidden sensörde bir sıkıntı olduğuna emin bir şekilde karar verdim ve tam 5 gündür internetteki sorunun çözümünü içeren arama çabalarım ne yazık ki başarısız oldu. Ben de kendimi şu anda bunları yazarken buldum inşallah sorunu çözebilirim ve bana yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.
Aynı sorun bendede var sanki bu herkesde bu zamanlar oluyor Ocakta razer deathadder chroma almıştım şu zamana kadar sorunsuz kullanıyordum fakat bende 1 aydır aynı sorunları yaşamaya başladım bazen cs oynarken fare dönmüyor takılıyor bazen sensivity düşüyor ama bazende sorunsuz çalışıyor çok garip. Allaha şükür yedek fare everest sgm-x7 var ki beni kurtaran fare :D Baska oyun oynayamıyorum zaten sadece counter zula minecraft En çok counter da bu sorunla karşılaşıyorum Resimdeki ayarlari deneyecem acceleration 1 de benimki.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı