Razer Deathadder Elite Titreme ve Kararsızlık Sorunu?

Meastro

Hectopat
Daha fazla  
Sorunumu nasıl belirteceğimi bilemedim ama şöyle anlatayım, CS:GO oynuyorum. Farem Razer Deathadder Elite. Oyundayken mouse kararsız gibi yani yüksek sensitivity'de imleç titriyor, kararlı değil gibi yani. Anlatabildim mi bilmiyorum ama düşük hassasiyette daha kararlı olsa da çok yavaş oluyor ve sağa sola dönmek çok zorlaşıyor. Şimdi benim sorum bu AIM alamama, titreme, kararsızlık. Mouse sensörüyle mi alakalı ya da benim elim heyecandan falan mı titriyor? Kısaca benle mi alakalı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Senle alakalı olduğunu anlamak için fareyi elinden çek. Eğer yeni başladıysan yüksek DPI kullanmaya elinin titremesi normal. Aynı fareyi kullanıyoruz 7000 DPI olarak kullanıyorum. Sormak istediğin şeyleri sorabilirsin.

Senle alakalı olduğunu anlamak için fareyi elinden çek. Eğer yeni başladıysan yüksek DPI kullanmaya elinin titremesi normal. Aynı fareyi kullanıyoruz 7000 DPI olarak kullanıyorum. Sormak istediğin şeyleri sorabilirsin.
Anladım. Elimi fareden çek dediğiniz kısmı anlayamadım. Ayrıca 7000 dpi fazla değil mi? Ayrıca çok soru var ama aklıma gelmiyor nedense, aklınıza gelen bilgi varsa paylaşabilirsiniz sevinirim.

Anladım. Elimi fareden çek dediğiniz kısmı anlayamadım. Ayrıca 7000 dpi fazla değil mi? Ayrıca çok soru var ama aklıma gelmiyor nedense, aklınıza gelen bilgi varsa paylaşabilirsiniz sevinirim.
Farenin titrediğini sadece fareyi kullanmayarak anlarsın. Elin değmesin fareye bak titriyosa donanımsaldır. Yüksek DPI oynamaya alıştığım için sıkıntı çekmiyorum.

Sorunun kaynagıdır diyemem ama Hz saniyedeki bildirim miktarı yani elin çok titriyorsa en ufak hareketini -titreme gibi-algılayacaktır ama Hz düşürürsen bu bir miktar azalacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı