Razer DeathAdder Elite scroll sorunu

Anceph

Megapat
Makaleler
1
Merhaba, ben 5 Haziran 2018 tarihinde Razer DeathAdder Elite satın aldım. Her şey gayet güzeldi ama yakın zamanda mousenin scrollu ben yukarı kaydırdığımda arada aşağı, aşağı kaydırdığımda da bazen yukarı gidiyor. Yani böylede kullanabiliyorum ama bazen oyun oynarken beni çıldırtıyor. Ben bunu nasıl çözerim? YouTube de bir ton video gördüm ama bozarım diye ellemek istemedim. Eğer önerebileceğiniz bir video varsa deneyebilirim.

Çözümü bulabildiniz mi? Bende bu sorunu hissetmeye başladım nadirde olsa oluyor. Garantisi var ancak ne kadar yardımcı olurlar emin olamıyorum.

Ürünü garantiye yolladım. Direkt olarak bir üst versiyonunu yolladılar. Benzer sorunu yaşayanlar şansını denesin. Arena bilgisayar bakıyordu benim modele.

Ürünü garantiye yolladım. Direkt olarak bir üst versiyonunu yolladılar. Benzer sorunu yaşayanlar şansını denesin. Arena bilgisayar bakıyordu benim modele.
benimkine de arena bakıyor ama benimki eskidi biraz 1 yılı çok az geçti yine de şansımı deneyip yollayacağım bugün yarın gaza geldim :D sana v2 mi yolladılar üst model derken neyi kastettin yani ?

yarın ulaşacak benimki de ellerine v2 yollamazlar bana tabi de kronik sorun olduğundan belki ücretsiz tamir ederler
Eger sorun halen devam ediyorsa ve bunu gorurlerse degisim yaparlar ve üst modelini veya aynısını verirler büyük ihtimalle. Klavyemin ses tuşunda soru vardı onuda ellerinde olmadığı için iade cıkardılar, isteğim üzerine de farkli klavye gönderdiler. Anladigim kadarı ile tamir yapmıyorlar. İade yada yeni ürün.

Umarım ben de senin kadar şanslı olurum şu an sorgulattığımda teknisyende yazıyordu :)
bana iade ediniz yazmışlar ne yapmam gerekiyor bilgi verir misin ?
Bana iade ediniz yazmışlar ne yapmam gerektiği hakkında bilgi verme şansın var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı