Razer DeathAdder Elite V2 nasıl?

• Konuyu başlatan asdfsdgsdfgdfhfghs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 13B
A

asdfsdgsdfgdfhfghs

Ziyaretçi
Oyuncu faresi alacağım da ellerim çok büyük gerçekten basketçiyim. Razer DeathAdder V2 nasıldır? Genel olarak nasıl iyi mi malzeme kalitesi olarak falan her şeyiyle? Ve bu farede 5G sensörü var yazıyor hani çok iyi bir şey diye biliyorum. Başka hangi mouseda 5G sensör var veya daha iyisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat yükselmiş mi diye baktığımda 430 liraya çıkmıştı galiba. Kademeli olarak yükseltmişler. 😁
Memnun musun peki fiyatına değer mi zowie EC2 modeli ile senin mouse arasında kaldım.
Fiyat yükselmiş mi diye baktığımda 430 liraya çıkmıştı galiba. Kademeli olarak yükseltmişler. 😁
Anlatabilir misin nasıl bir mouse internette fazla bir inceleme videosu yok.

Arkadaşlar biliyorum bu konu hakkında çok konu var fakat eski konular bende bu sene sonu mouse alacağım daha 14-15 yaşındayım benim yaşıma göre parmaklarım biraz uzun minimum 7 tuşlu 450 TL'ye kadar bir mouse önerisi yapar mısınız isterseniz el ölçülerini de atarım RGB önemli değil ama minimum 7 tuşlu olursa iyi olur.

Son düzenleme:
Arkadaşlar biliyorum bu konu hakkında çok konu var fakat eski konular bende bu sene sonu mouse alacağım daha 14-15 yaşındayım benim yaşıma göre parmaklarım biraz uzun minimum 7 tuşlu 450 TL'ye kadar bir mouse önerisi yapar mısınız isterseniz el ölçülerini de atarım RGB önemli değil ama minimum 7 tuşlu olursa iyi olur.
Deathadder v2 aldım umarım pişman olmam.

Memnun musun peki fiyatına değer mi Zowie EC2 modeli ile senin mouse arasında kaldım.

Anlatabilir misin nasıl bir mouse internette fazla bir inceleme videosu yok.

EC2-A'dan bu mouse geçtim. Kesinlikle tavsiye ederim.

Edit: Hafif mouse seviyorsan 80-82 gram ağırlığa sahip.
Pütürlü değişik bir yüzeyi var fakat sadece ilk 1-2 gün garip geliyor daha sonra alışıyorsun. Yüzey mat olduğu için parmak izi gibi sorunlar yok. Kendi adıma konuşayım benim elimi terletmiyor.
Sensör ve Switch'ler için herhangi bir şey dememe gerek yok sanırım.

Son düzenleme:

Pütürlü değişik bir yüzeyi var fakat sadece ilk 1-2 gün garip geliyor daha sonra alışıyorsun. Yüzey mat olduğu için parmak izi gibi sorunlar yok. Kendi adıma konuşayım benim elimi terletmiyor.
EC2 aldım inşallah sıkıntı çıkmaz. Sen niye değiştirdin ec2-A'yı.

Razer boyu büyük CS'de sıkıntı olur dediler zowie aldım yeni modelini.

Ergonomi olarak zowie daha iyi dediler.

EC2 aldım inşallah sıkıntı çıkmaz. Sen niye değiştirdin EC2-a'yı.

Razer boyu büyük CS'de sıkıntı olur dediler Zowie aldım yeni modelini.

Ergonomi olarak Zowie daha iyi dediler.

Ben senede bir mouse değiştiririm. Ömür boyu kullanırım dediğim mouse olmadı daha hiç. 😁

Edit: Ben DeathAdder v2'yi ergonomi konusunda daha çok beğendim. Sonuçta çoğu model DeathAdder Elite baz alınarak ergonomisi tasarlanıyor.

Geri
Yukarı