Razer DeathAdder Elite V2 nasıl?

• Konuyu başlatan asdfsdgsdfgdfhfghs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 49
  • Görüntüleme 13B
A

asdfsdgsdfgdfhfghs

Ziyaretçi
Oyuncu faresi alacağım da ellerim çok büyük gerçekten basketçiyim. Razer DeathAdder V2 nasıldır? Genel olarak nasıl iyi mi malzeme kalitesi olarak falan her şeyiyle? Ve bu farede 5G sensörü var yazıyor hani çok iyi bir şey diye biliyorum. Başka hangi mouseda 5G sensör var veya daha iyisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Razer DeathAdder v2 ya da SteelSeries Rival 710 almayı düşünüyorum. Ama karar veremiyorum. PUBG gibi oyunlar oynuyorum ama profesyonel değilim. HP omen reactor Mouse'tan pek memnun kalmadım. Sattım onu. Sizin görüşleriniz nelerdir acaba?

Merhaba. Razer DeathAdder v2 ya da SteelSeries Rival 710 almayı düşünüyorum. Ama karar veremiyorum. PUBG gibi oyunlar oynuyorum ama profesyonel değilim. HP omen reactor Mouse'tan pek memnun kalmadım. Sattım onu. Sizin görüşleriniz nelerdir acaba?

Eliniz için uygun olduğunu düşünürsek kesinlikle DeathAdder V2. Rival 710 kötü bir fare değil. Yalnız çok ağır bir fare. Uzun kullanımda kesinlikle sizi yorar. DeathAdder V2 80G, Rival 710 ise 135G.

Son düzenleme:
Uzun saatler oyun oynayan birisi değilim aslında. Akşamları ve hafta sonları takılıyorum. Ağırlığı çok olur mu Rival 710'un bilemedim. Önceden kullandığım omen reactor, Trust, Logitech'lerde 120 gram civarlarında idi ama. Razer'ın hafifliği nasıl olur bilemedim. Aslında gönlüm Razer'dan yana ama Rival 710 daha mı kaliteli malzemeye sahip. Bir de Rival 710'un sensörünü diğer sensörlerle kıyaslama yapmışlar. Razer DeathAdder Elite'den daha iyi gibi ama DeathAdder V2 yeni sensörü nasıl bilemiyorum. Görseli ekledim. Bir de Rival 710'un iki adet kablo ile gelmesini beğendim. Zira laptop ta oyun oynamaktayım. 1 metrelik kablo çok işime yarayacaktır.

Dosya Ekleri

• Rival 710.jpg
    Rival 710.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleme:
Bilgiler için teşekkür ederim. Son bir şey daha sormak isterim. Laptop ta yun oynadığımı belirtmiştim. Kablosuz oyuncu mouse benim için iyi olur ama performansının iyi olmayacağını düşündüğüm için hiç alternatif olarak düşünmemiştim. Razer alacağım kesin lakin bir de Razer Basilisk X HyperSpeed kablosuz mouse var. Sensörü DeathAdder v2'den bir önceki nesil fark ettiğim. Performansı nasıl olur acaba. Takılmalar, gecikme ya da farklı bir sorun olabilir mi? Kablosuz oyuncu mouse bilginiz var mı acaba?

Aralarında çok bir fark olacağını sanmıyorum. Deathadder V2'nin kablosu Paracord kablo olduğu için adeta kablosuz gibi hissettiriyor. En iyisi uygun bir mağazaya gidip ikisini de deneyimlemek fakat şu an ki durumlardan ötürü biraz zor gibi duruyor.

Neredeyse 1 hafta kadar DeathAdder V2 kullanıyorum. Türkiye'ye giriş fiyatı yaklaşık 450TL gibi görünüyor. Yurtdışı Amazon fiyatı ile neredeyse aynı gibi.
Malzeme kalitesi, donanımı ve hafifliği itibari ile fiyatını hakediyor. Yazılımı da kullanmak zorunda değilsiniz.
Sadece aydınlatma renk ayarları için kullanmanız gerekiyor.
Optik Switch ise benim gibi Logitech tetik mekanizmasına alışmış birisi için çok çok az daha hissiz fakat bu çok önemli değil bence.

Hocam başparmakla serçe parmağın arasında fareyi sıkıştırdığında çok çok düşük bir sesle gıcırdama sesi geliyor mu veya o gıcırdama hissi var mı? Daha önce farkına varmamıştım fakat kedim fareyi düşürdükten sonra mı oldu merak ediyorum.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı