Razer DeathAdder Elite vs SteelSeries Rival 310

Zireael14

Kilopat
Yer
Kadıköy
300TL bütçem var bu ikisi arasında kaldım. Claw tutuş yapıyorum. FPS oyunları oynuyorum zaten tercihlerden bellidir. Hangisini önerirsiniz? Şu an DeathAdder Chroma kullanıyorum, 5 yıl oldu. Gönlüm DeathAdder Elite'den yana ama en mantıklısı hangisiyse onu alacağım. Ayrıca önerebileceğiniz başka mouselar varsa önerebilirsiniz ancak bütçe 300'ün üstüne çıkamaz. En fazla 10TL eklenebilir daha fazlası imkansız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Rival 310 kullanıyorum. Genel anlamda kalite olarak ve makro tuşlarının kullanım kolaylığı olarak memnunum. Daha öncesinde uzun yıllar A4tech x7 kullanıyordum, ondan buna geçinde başlarda biraz büyük geldi ancak sonra alıştım.

300TL bütçem var bu ikisi arasında kaldım. Claw tutuş yapıyorum. FPS oyunları oynuyorum zaten tercihlerden bellidir. Hangisini önerirsiniz? Şu an DeathAdder Chroma kullanıyorum, 5 yıl oldu. Gönlüm DeathAdder Elite'den yana ama en mantıklısı hangisiyse onu alacağım. Ayrıca önerebileceğiniz başka mouselar varsa önerebilirsiniz ancak bütçe 300'ün üstüne çıkamaz. En fazla 10TL eklenebilir daha fazlası imkansız.
Daha almadıysanız deathadder v2 öneririm en yenisi şuan o.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı