SteelSeries Rival 310 vs Razer Deathadder Elite

mertkarats

Kilopat
Daha fazla  
Mouse alacağım, yıllardır A4 Tech X7 mouse kullanıyorum. Gayet memnunum ama artık değiştirme vaktimin geldiğini düşünüyorum. Ekipman olarak Steelseries seciyorum genelde ama konu mouse olunca aklım Razer'a da gitti, yorumlarınızı bekliyorum.

Elim biraz büyük olduğu için mouse elimde kaybolsun istemiyorum, o yüzden ilk Rival 310 güzel geliyor ama eğer aralarında boyut olarak cok fark yoksa bilenler yazsın lütfen. Razer almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler. PUBG ve LoL ağırlıklı olarak oynuyorum. En cok merak ettigim Razer Deathadder büyük mü yoksa kücük mü?

Adsız.png
Adsız3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekipman olarak steelseries daha çok kullanıyorsan onu almanı tavsiye ederim bilgisayarına fazladan yazılım yüklemekle uğraşmassın aralarındada çok fark yok zaten.

elite şu an 350 tl'ye alınabiliyor. n11'de var. 450 IPS ve bana göre steelseries 310'dan açık ara önde
rival 310 şu an 319 tl

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı