Razer Deathadder Elite vs Zowie EC2-A

Hangi Mouse

• Oy verenlerin toplamı
    39

Tipitip

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle elim 15,5 cm civarında. Fingertip ve Claw grip tutuşu arasında gidip geliyorum. CS:GO tarzı FPS oyunları oynuyorum. Şu an Razer Naga 2014 kullanıyorum, elime oturuyor diyebilirim çok da büyük değil bence.
Razer'ı çok kötülemişler o yüzden Razer Deathadder Elite alacakken bir şüphe oluştu ve bu yüzden size sorma gereği duydum. Razer Deathadder Elite 450 IPS olması sizce çok fark eder mi? Son olarak Razer RGB ve sese duyarlı olması benim çok dikkatimi çekti.
Bu farelerden hiçbirini deneyebilecek fırsatım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
G403 çok güzel bir seçenek gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Ayrıca Zowie EC2A kullanan biri olarak performans olarak G403 ile aynı neredeyse benim tavsiyem denemeden almamanız sonra çok pişman olabiliyorsunuz. Elinize uymayabilir, tuşların basınçları hoşunuza gitmeyebilir.

Zowie mouselar bu aralar çoğunlukla tercih edilen marka oluyor. Bütün modellerin fiyatı aynı. Elinin boyuna göre istediğin modeli tavsiye edebilirsin.

Bende G403' den yana kullanırım oyumu :D. Kaplaması daha iyi, yazılım var, RGB aydınlatma, sensörü mükkemmel daha ne olsun performans olarak da aynılar EC2A ile.

Beyler bugün MediaMarkt'ta G403 ve Razer Deathadder Elite'i denedim G403'de yüzük ve serçe parmak yerleri biraz garip geldi sizce alışılabilir bi durum mu yoksa başka farelere mi bakayım? Razer Deathadder ise elim oturdu fakat biraz büyük geldi.

Tercihimi G403 tarafından yaptım. Birkaç haftadır kullanıyorum gayet memnunum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı