Razer DeathAdder Essential 117 TL!

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Aliexpress üzerinde Razer DeathAdder Essential şu anda 192 TL

Ek olarak ödül kardeşliği yöntemiyle kupon kazanırsanız, 74.65 TL indirim kuponu kazanıyorsunuz. Ve fiyatı 117 TL oluyor.

Kuponu nasıl kazanacağız?

Öncelikle bir hesap oluşturuyoruz, ardından mobil uygulamadan sağ alttaki Hesap tuşuna basıyoruz. En aşağı inince hizmetler bölümünde Ödül Kardeşliği isimli bir tuş var, ona basıp giriyoruz. Size 2 seçenek verecek, 74.65 olanı seçiyoruz, ardından linkimizi aileden birisine veyahut yardım edebilecek bir arkadaşımıza atıyoruz. Attığımız kişinin de öncelikle Aliexpress uygulamasını telefona indirip hesap oluşturması lazım, ardından attığımız bağlantıya tıklıyor ve o da 74.65 TL olan kuponun yanındaki AL tuşuna basıyor. Bu şekilde sizin hesabınızda kupon kısmında Talep Et yazacak, kartınızı gireceksiniz ve 1 dolar para çekiyor ardından 3 iş günü içerisinde iade edecektir büyük ihtimalle. Ancak iade alamama imkanınız da var, kuponu alırsınız ancak 1 dolarınızı kaptırabilirsiniz aklınızda bulunsun. Tabii 74 TL'lik kupon alınca 7 TL kaybetmek pek koymaz şahsen.

Eğer kuponu kazanmak için 1 dolar verme imkanınız yoksa, sanırsam yukarıda anlattığımı yaparsanız ana hesabınızdan otomatik 29.86 TL kupon kazanıyorsunuz 1 dolar vermeden. Bu şekilde de ürün 162 TL tutuyor.

Konuyu görmesini özellikle istediğim üyeler.

Ürün bağlantısı;
Orjinal olduğunu düşünüyorum ancak net bir bilgim yok, sahte çıkabilir yorumlarda her ne kadar sahte diyen olmasa da.

Son düzenleme:
Alan kişiler Razer Synapse'nin dahi tanıdığını söylüyor hocam, çakma olduğunu düşünmüyorum.
Mesajımı düzenledim. Yine de alırken yorumlarda hiç çakma olduğu yazmayan ve çakma çıkan Viper Mini'ler var.

Alınabilir ama ben Rival 106 varken almazdım.

Alan kişiler Razer Synapse'nin dahi tanıdığını söylüyor hocam, çakma olduğunu düşünmüyorum.
Bazı çakma Razer fareler bile Razer Synapse'yi tanıyabiliyor. Eğer gerçekten kaliteli çakmaysa Razer bile ayırt edemiyor.

Bazı çakma Razer fareler bile Razer Synapse'yi tanıyabiliyor. Eğer gerçekten kaliteli çakmaysa Razer bile ayırt edemiyor.
Bağlantıyı çok daha güvenilir bir satıcı ile değiştirdim hocam. Ancak bu da bot mu basmış acaba, hiç yazı yazan yorum yok :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı