Razer DeathAdder Essential fare fiyatı neden her platformda farklı?

Scroll'u kronik sorunlu hemen bozuluyor, sensörü çok eski ve kötü. Ürün zaten eski direkt.
Bu prime ile essential arasındaki sensör farkı neye yol açıyor? Pek fark yoksa fanboyluk yapıp Razer alacağım. Ay başında almayı planlıyordum 900’ken bayağı düşmüş Vatan’da falan da.

Berbat bir mouse bilginiz olsun.

Bu prime ile essential arasındaki sensör farkı neye yol açıyor? Pek fark yoksa fanboyluk yapıp Razer alacağım. Ay başında almayı planlıyordum 900’ken bayağı düşmüş Vatan’da falan da.
Çok önceden değil tahmini 1 sene önce 200 TL altındaydı bu çöp mouse, arkadaşım aldı o fiyattan bile bin pişman oldu.

Prime'ın sensörü daha iyi ki bu da sensörün yaptığınız hareketi daha doğru izleyebilmesine olanak sağlıyor. 220 IPS fare, neredeyse aynı fiyata 450 IPS fare varken alınmaz. Üstelik sadece sensör farkı da yok. Switch olarak da, yapı kalitesi olarak da, ağırlık anlamında da Prime çok daha üstün bir fare, Essential ile alakası yok.

Fanboyluk diyorsunuz da alacağınız ürün iyi olsa bari, o fareyi sinirlenip kırmıştım ben. Scrollu bayağı dandik. Fanboyluk kanınızda varsa da alınacak ürün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı