Razer DeathAdder Essential farenin orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

RazerX

Centipat
Daha fazla  
Selam, dün Razer DeathAdder Essential aldım ama orijinal mi çakma mıdır nasıl anlarım?
Şüphelenme sebebim ise mouse siyah iken uygulamada White Edition diye geçiyor ve Razer Serial Check'de error veriyor.
Not: Vatan Bilgisayar'dan aldım.

Dosya Ekleri

• 1697827033380.png
    1697827033380.png
    89,4 KB · Görüntüleme: 50
Sahte olma ihtimali neredeyse sıfır fakat yine de iade edin. Fare ciddi manada kötü çünkü. Eğer mağazadan aldıysanız ekstra kazık da atmışlardır muhtemelen.

Vatan satıyorsa sahte değildir diyebilirim.

Vatandaki fiyatlarına baktım 1000-1200 lira falan deniyor. Bu fare için oldukça absürt rakamlar bunlar ayrıca ileride scroll tuşuyla da sorun yaşarsınız yüksek ihtimalle bundan dolayı fareyi iade etmenizi tavsiye ederim.

İyi sosyaller.

Son düzenleme:
Sahte olma ihtimali neredeyse sıfır fakat yine de iade edin. Fare ciddi manada kötü çünkü. Eğer mağazadan aldıysanız ekstra kazık da atmışlardır muhtemelen.

Ne önerirsiniz onun yerine.

Vatan satıyorsa sahte değildir diyebilirm.

Vatandaki fiyatlarına baktım 1000-1200 lira falan deniyor. Bu fare için oldukça absürt rakamlar bunlar ayrıca ileride scroll tuşuyla da sorun yaşarsınız yüksek ihtimalle bunda dolayı fareyi iade etmenizi tavsiye ederim.

İyi sosyaller.

Öneriniz?

Ne önerirsiniz onun yerine.
Bütçene göre değişir. Bu atacaklarımdan bütçene uygun bir tanesini seçip alabilirsin.

Pence el uzunluğu 17.

Geri
Yukarı