Razer DeathAdder essential kablosu nasıl olmalı?

• Konuyu başlatan Kayrq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 225

Kayrq

Hectopat
Daha fazla  
Razer DeathAdder essential almayı düşünüyorum ama gördüğüm kadarıyla yorumlarda plastik kablolu oldugunu soylemişler fakat benım arkadaşımdaki ve bazı videolarda incelenen DeathAdder Essential'in kablosu ise örgü. Acaba ikisi neden birbirinden farklı plastik kablolular sahte ürün mü oluyor? Ürün geldikten sonra nereden kontrol edebilirim orijinalliğini?

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer DeathAdder essential almayı düşünüyorum ama gördüğüm kadarıyla yorumlarda plastik kablolu oldugunu soylemişler fakat benım arkadaşımdaki ve bazı videolarda incelenen DeathAdder Essential'in kablosu ise örgü. Acaba ikisi neden birbirinden farklı plastik kablolular sahte ürün mü oluyor? Ürün geldikten sonra nereden kontrol edebilirim orijinalliğini?
Almayın eski ürün. Elinize olursa DA v2 mini bakın.

Kabloyu kasaya bağlandığında kendi yazılım uygulamasını indirirse orijinal olduğunu anlaşılıyor diye biliyorum.

Ben kullanıyorum, Hepsiburada üzerinden batuyazılım diye bir satıcıdan almışım. Kablosu da örgü ayrıca 1 yıl oldu bir problemi yok.
Anladım son zamanlarda atılan yorumlardaki resimlerde plastik kablo olduğu gözüküyor ve bazı kişilerde belirtmiş ondan dolayı sormak istedim orjinalliğini kontrol edebilceğim bir yer var mı?

Almayın eski ürün. Elinize olursa DA v2 mini bakın.
Baktım fakat elime küçük gelir diye çok o taraflı olmadım

Anladım son zamanlarda atılan yorumlardaki resimlerde plastik kablo olduğu gözüküyor ve bazı kişilerde belirtmiş ondan dolayı sormak istedim orjinalliğini kontrol edebilceğim bir yer var mı?

Baktım fakat elime küçük gelir diye çok o taraflı olmadım
Rival 3 bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı