Razer DeathAdder Essential siyah olmasına rağmen Razer Synapse beyaz gösteriyor

Sıkıntı yok eğer White Edition yazıyor diye sorun çıkarmıyorsa ben devam 7 yıl boyunca ofis mousesi ile idare ettim :D
2 belki 3 yildir bu fareyi kullaniyorum, siyah olani. Orta tekeri garantiye verdikten sonra da bozuldu once de bozuldu. Hala sansiniz varken iade edin, sonra sizin basiniz agrir.

Kaydırma atlama sorunu için - kaydırma kodlayıcısındaki tozu "temizlemek" için içeriye biraz hava püskürtmeyi deneyebilirsiniz (kaydırmanın sol tarafında bulunur). Yine de çalışmazsa - manuel temizlik gerektirebilir, ancak farenin sökülmesini gerektirir (hala geçerli garantiniz varsa bunu yapmayın).13 Mar 2023

Böyle bir çözüm gördüm işe yararmı acaba bozulursa denerim.
O cozum gecici, ben yaptim 1 haftaligina ise yariyor sonra gene basliyor.

Kaydırma atlama sorunu için - kaydırma kodlayıcısındaki tozu "temizlemek" için içeriye biraz hava püskürtmeyi deneyebilirsiniz (kaydırmanın sol tarafında bulunur). Yine de çalışmazsa - manuel temizlik gerektirebilir, ancak farenin sökülmesini gerektirir (hala geçerli garantiniz varsa bunu yapmayın).13 Mar 2023

Çok az bir süre sorunsuz yapıyor üfleyince. Sonra geri başlıyor.

Kaydırma atlama sorunu için - kaydırma kodlayıcısındaki tozu "temizlemek" için içeriye biraz hava püskürtmeyi deneyebilirsiniz (kaydırmanın sol tarafında bulunur). Yine de çalışmazsa - manuel temizlik gerektirebilir, ancak farenin sökülmesini gerektirir (hala geçerli garantiniz varsa bunu yapmayın).13 mar 2023.

Olay tekerleği geçtim direkt fare sorunlu sensörü eski hocam marka takıntınız olmasın bu kadar.

2 belki 3 yildir bu fareyi kullaniyorum, siyah olani. Orta tekeri garantiye verdikten sonra da bozuldu once de bozuldu. Hala sansiniz varken iade edin, sonra sizin basiniz agrir.

O cozum gecici, ben yaptim 1 haftaligina ise yariyor sonra gene basliyor.
Peki.

Olay tekerleği geçtim direkt fare sorunlu sensörü eski hocam marka takıntınız olmasın bu kadar.
Tamam büyük ihtimalle iade edeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı