Razer DeathAdder Essential yeni mouse padde takılıyor

Burak_X

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yeni bir mouse pad aldım. Full siyah 90x40 ve Razer DeathAdder essential mouse kullanıyorum. Nedense bu mousepadın yüzeyinde takılıyor donma yapıyor fakat önceki mousepade geçtiğimde bu sorun olmuyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende de razer deathadder essential mouse var ve birçok sorunu var scroll lock tuşunda sorun var mı sizinkinde ? garantiye verdim ikinci cihazı aldım 1 ay sonra scroll lock tuşu yine bozuldu.

Hocam bende de Razer DeathAdder essential mouse var ve birçok sorunu var scroll lock tuşunda sorun var mı sizinkinde? Garantiye verdim ikinci cihazı aldım 1 ay sonra scroll lock tuşu yine bozuldu.

Evet bende de var dostum alıştım kullana kullana SteelSeries Sensei Ten almayı düşünüyorum.

Yeni bir mouse pad aldım. Full siyah 90x40 ve Razer DeathAdder essential mouse kullanıyorum. Nedense bu mousepadın yüzeyinde takılıyor donma yapıyor fakat önceki mousepade geçtiğimde bu sorun olmuyor. Ne yapmalıyım?
Skatezi ne durumda? Bende de Pulsefire FPS vardı 4 yıldır kullandığım Glorious İce ‘a geçince aynı şekilde takılma yaptı.

Geri
Yukarı