Razer DeathAdder V2 alınır mı?

İkisini de uzun süre kullandım, Razer DeathAdder V2 her türlü üstün. Üstelik Bloody A90 satılmıyor artık.
Satılmaması daha güzel olduğu gerçeğini değiştirmez. 2'sini de uzun süre kullansaydınız bloody'nin her türlü daha iyi olduğunu anlardınız. Popüler kültür sizi de etkisi altına almış razer razer diye bas bas ciyaklıyorsunuz.

Satılmaması daha güzel olduğu gerçeğini değiştirmez. 2'sini de uzun süre kullansaydınız bloody'nin her türlü daha iyi olduğunu anlardınız. Popüler kültür sizi de etkisi altına almış razer razer diye bas bas ciyaklıyorsunuz.
Popüler kültür mü? Off ya. Bloody A90'ı 2 yıl kullandım. Şu an Razer DeathAdder V2 kullanıyorum ve ilk aldığım zaman derin bir "oh" çektim. Bloody fanboyluğu yapmayın, yapacaksanız da yazmayın.

Popüler kültür mü? Off ya. Bloody A90'ı 2 yıl kullandım. Şu an Razer DeathAdder V2 kullanıyorum ve ilk aldığım zaman derin bir "oh" çektim. Bloody fanboyluğu yapmayın, yapacaksanız da yazmayın.
Asıl fanboyluğu siz yapıyorsunuz. Nedir bu razer sevdası ? Aşırı hafif ve dandik bir mouse razer. Kaç senedir bloody kullanıyorum hala da kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkmadı. Aynen de popüler kültür. Razer markası var diye 300-400 TL daha fazla fiyata satılıyor bloody'den ve kat kat daha kötü. Siz de bunu alıyorsunuz.

Asıl fanboyluğu siz yapıyorsunuz. Nedir bu razer sevdası? Aşırı hafif ve dandik bir mouse razer. Kaç senedir bloody kullanıyorum hala da kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkmadı. Aynen de popüler kültür. Razer markası var diye 300-400 TL daha fazla fiyata satılıyor bloody'den ve kat kat daha kötü. Siz de bunu alıyorsunuz.
Yahu hocam, anlatamıyor muyum ben? 2 yıl kullandım Bloody A90'ı, hiç memnun değildim. Razer sevdam falan da yok. Hangi marka iyiyse onu kullanırım. Hiç Razer kullandınız mı? Bu arada hafif olması bir avantaj benim açımdan. Siz o makroları bile parayla satan markanın mouselarını kullanmaya aşıksanız böyle devam edin.

Yahu hocam, anlatamıyor muyum ben? 2 yıl kullandım Bloody A90'ı, hiç memnun değildim. Razer sevdam falan da yok. Hangi marka iyiyse onu kullanırım. Hiç Razer kullandınız mı? Bu arada hafif olması bir avantaj benim açımdan. Siz o makroları bile parayla satan markanın mouselarını kullanmaya aşıksanız böyle devam edin.
Makro kullanmadığım için hiç öyle bir derdim yok. Tabi sizin gibi nooblar para vermek istemez makroya normaldir. Kullandım demiştim zaten razer'ı. Neyse sizinle daha fazla tartışmayacağım.

Geri
Yukarı