Razer DeathAdder V2 ile jitter Click yapılır mı?

Fiyatlar da zaten benzer seviyelerde. O halde acaba Basilisk V2 mi alsam bilemedim. Hala arada kalmış durumdayım.

Bu arada Razer'ın birçok ekipmanı kalite olarak düşük kalıyor. Özellikle de klavyelerinde kaliteden kısılıyordu fakat çok pahalı fiyatlar biçiliyordu. Şimdi en azından kampanyalar ile dandik Rampage, Gamepower gibi ürünlere alternatif olabilecek fiyatlara satıldığı oluyor.
Hocam DA V2'yi sıfır olarak İtopya'dan aldım. Scroll tuşunda çok ses vardı. Değişimden geldi bu sefer de DPI tuşunda aşırı yay sesi var. Basilisk V2 alın derim.

Hocam DA V2'yi sıfır olarak İtopya'dan aldım. Scroll tuşunda çok ses vardı. Değişimden geldi bu sefer de DPI tuşunda aşırı yay sesi var. Basilisk V2 alın derim.
O halde Basilisk V2 alacağım, teşekkürler. :)

Almadıysanız önermiyorum.
4-5 yıllık pvp sürem var, bu sürede 5 tane mouse denedim.
(Bloody A90, Razer Deathadder Chroma, G203, Razer Deathadder V2, Razer Deathadder Essential)
En son 1.5 yıl minecraft’ı bıraktıktan sonra G203 ile tekrar oynamaya başladım. Tekrar Jitter Click’e alıştım kısa bir sürede. Birkaç ay sonra Razer Deathadder V2’ye geçtim. Bu saydığım mouselardan belkide en kötüsü bu olabilir. (Jitter Click anlamında) Razer Deathadder Chroma kullanırken pvp sırasında 16, zorlarsam 17 cps’i bile görüyordum fakat Deathadder V2 ile maksimum 13’ü zor görüyorum ve zor jitter click yapıyordum. Şu an Deathadder Essential’e geçtim. Deathadder Chroma ile aynı switchlere sahipmiş sanırım. 1-2 hafta alışma sürecinden sonra gerçekten V2’nin jitter clickte kötü olduğunu tekrar fark ettim.

Geri
Yukarı