Razer DeathAdder V2 Mini Alınır Mı?

Hocam, nereden aldınız 187 TL'ye? Hemen sipariş vereyim. Kafayı yemek üzereyim artık mouse aramaktan.
Hocam biraz uzun iş aslında. Plati.ru adlı siteden bir satıcıdan Aliexpress için $20 indirim kuponuna sahip hesap aldım 7,5 dolara.

Aldığım mouse'un fiyatı 30,59 dolar. 20 dolar düştüğümüzde 10,59 dolar yapıyor. Üstüne Plati.ru'dan içinde 20 dolarlık indirim kuponu olan hesabı da hesapladığımızda 18,10 dolar falan yapıyor toplamda. 20 TL'de gümrük vergisi işte.

Bu arada 177 TL'ye almışım. Gümrük vergisi beklediğimden düşük geldi. :D

Hocam biraz uzun iş aslında. Plati.ru adlı siteden bir satıcıdan Aliexpress için $20 indirim kuponuna sahip hesap aldım 7,5 dolara.

Aldığım mouse'un fiyatı 30,59 dolar. 20 dolar düştüğümüzde 10,59 dolar yapıyor. Üstüne Plati.ru'dan içinde 20 dolarlık indirim kuponu olan hesabı da hesapladığımızda 18,10 dolar falan yapıyor toplamda. 20 TL'de gümrük vergisi işte.

Bu arada 177 TL'ye almışım. Gümrük vergisi beklediğimden düşük geldi. :D
Plati.ru ile nasıl alacağım hocam, kupon olayını video falan var mı?

Plati.ru ile nasıl alacağım hocam, kupon olayını video falan var mı?
Zamanında bir konu açmıştım isterseniz orayı okuyabilirsiniz. Arkadaşlar bana baya yardımcı olmuştu. Eğer orayı okuduktan sonra hala aklında kalan bir soru varsa beni etiketle Steam adresimi verip olayları detaylıca anlatırım. Burada anlatmayalım ceza falan yeriz şimdi. :D

Ek olarak Plati.ru da ki satıcı hesabın fiyatını 8 dolar yapmış. En azından Türkiye için şu an fiyat böyle. Haberiniz olsun.

Geri
Yukarı