Razer DeathAdder V2 Mini CS:GO için iyi midir?

Vallahi supremeim FACEIT 8lvl olacak. Ama öyle bir mantık maalesef yok hocam ya :( olmuyor yani

Kral elimde zaten şu an 10 TL'lik mouse var. Flick atarken algılamıyor. Bana ekipman önemsiz demeyin. Tamam hepiniz globalsiniz ve 10 TL'lik mouselarla kastınız ama olmuyor. Tam arkamda adam var bir anda ivme ile dönmem lazım ama mouse algılamıyor. Yarıda kesiliyor dönemiyorum. Siz yüksek sens oynuyor olabilirsiniz ama DPI 600 sens 0.4 benim. RAW input ile hızlıca dönmem gereken yerlerde dönemiyorum. Mouse algılamıyor. Şunu kavrayalım artık.
Şu an G203 ile 2200 eloda oynuyorum. Rival 3'ü sevdim fakat malzeme kalitesi Rival 100'e göre basit geldi. Gittim Sensei Ten aldım, denedim fakat click hissiyatını o kadar sevmedim ki bana FPS için değil daha çok MOBA oyunlar için yapılmış bir mouse gibi geldi. 550 liraya DeathAdder V2 aldım, elime oturuşunu vs. sevmedim ve büyük geldi biraz. Bir 500 daha verip HyperX Pulsefire Haste aldım, onu da sevmedim çünkü aşırı hafif geldi. Sonra daha fazlasını verip Zowie S1 aldım. Onu çok çok sevdim fakat elime aşırı ağır geldi. Özellikle monitöre yakın oynarken claw grip biçiminde tutarken kolayca çeviremedim. O yüzden çok hızlı refleks vermem gereken yerlerde fareyi çeviremedim bir türlü. EC2'yi denedim, simetrik değil de ergonomik tasarımı olduğu için çok tuhaf geldi. Sanki elimin sağ tarafı uçurumdan aşağı sarkıyormuş gibi. Gel gör ki o kadar pahalı mouse arasında sadece 180 liralık G203 derdime çare oldu.

Vallahi supremeim FACEIT 8lvl olacak. Ama öyle bir mantık maalesef yok hocam ya :( olmuyor yani

Kral elimde zaten şu an 10 TL'lik mouse var. Flick atarken algılamıyor. Bana ekipman önemsiz demeyin. Tamam hepiniz globalsiniz ve 10 TL'lik mouselarla kastınız ama olmuyor. Tam arkamda adam var bir anda ivme ile dönmem lazım ama mouse algılamıyor. Yarıda kesiliyor dönemiyorum. Siz yüksek sens oynuyor olabilirsiniz ama DPI 600 sens 0.4 benim. RAW input ile hızlıca dönmem gereken yerlerde dönemiyorum. Mouse algılamıyor. Şunu kavrayalım artık.

Hocam dediğim şu. elimde zaten şu an 10 TL'lik mouse var. Flick atarken algılamıyor. Tam arkamda adam var bir anda ivme ile dönmem lazım ama mouse algılamıyor. Yarıda kesiliyor dönemiyorum. Siz yüksek sens oynuyor olabilirsiniz ama DPI 600 sens 0.4 benim. RAW input ile hızlıca dönmem gereken yerlerde dönemiyorum. Mouse algılamıyor. Şunu kavrayalım artık. Klavye önemli değildir belki okadar fazla ama mouse fps oyunlarında felaket derecede önemli malesef. Mouse önerisi istedim bide oyun stratejisi değil hocam.
Hocam ben de DeathAdder Elite var. 3 yıldır kullanıyorum, ağır ve elime de büyük geliyor. Onun dışında tepkime süresi çok iyi ordan hesaplayın. Ben internet cafede Rival 300 kullanıyorum ve gecikme süresi bariz var ki monitör 240Hz. 400 IPS fark yaratıyor diyebilirim. O yüzden Viper mini çok iyi değil diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı