Razer DeathAdder V2 Mini hangi siteden alınmalı?

Callisto1232

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Evet arkadaşlar şu anki farem çalışmadığı için yeni bir fare almayı düşünüyorum ve almışken iyisini alayım deyip V2 Mini almayı düşündüm. Şu anda Akakçe'de N11 sitesini gösteriyor en ucuz olarak fakat oranın da hiç yorumu yok, pek güvenemedim. Daha önce alan var mı, hangi siteden almalıyım sizce? Düşüncelerinizi bekliyorum.
@TÇB @Emrella

Maalesef, evimde cetvel veya herhangi bir ölçü aleti yok. Varsa bile şimdi bulamam. :( Ama şu bozulan farem: elime tam oturuyor. Oradan bir çıkarım yapabilirsiniz belki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamamdır çok teşekkürler

Hocalarım, bir Amazon'a bakayım dedim, 20 Dolar'a buldum fareyi. Bir gün sonra stok bitti. Şu anda AliExpress'de bu fare kuponum ile birlikte $26.79'a denk geliyor, AliExpress'ten alacağım. Yardımlarınız için teşekkür ederim. 28.79US $ 52% OFF|Razer DeathAdder V2 MINI kablolu oyun fare 8500DPI optik sensör PAW3359 Chroma RGB fareler 6 programlanabilir düğmeler ergonomik|Fareler| - AliExpress
1618390306578.png
Razer Deathadder V2 Mini Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Neredeyse 100 TL'lik bir fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı