Razer DeathAdder V2 Mini orijinalliği nasıl kontrol edilir?

crimeboss

Picopat
Daha fazla  
N11'deki Viptrend satıcısından Razer DeathAdder V2 Mini ürününü satın aldım ve herhangi bir fatura veya garanti belgesi çıkmadı. Ürünü bilgisayara taktığımda otomatik Razer uygulaması indirildi ve uygulama içinden seri numarası ile ürünü kaydettim. Ürünün orijinalliğinden şüphem var yardımcı olur musunuz?

N11'deki viptrend satıcısından Razer DeathAdder V2 Mini ürününü satın aldım ve herhangi bir fatura veya garanti belgesi çıkmadı. Ürünü bilgisayara taktığımda otomatik Razer uygulaması indirildi ve uygulama içinden seri numarası ile ürünü kaydettim. Ürünün orijinalliğinden şüphem var yardımcı olur musunuz?

Mouse sağa ve sola çevirdiğinde gecikmeli dönüyorsa sahtedir.
Zamanında kaçak Raze Viper aldım sahteydi gecikmeli çalışıyordu.

Viptrend güvenilir hocam rahat olun.

Hocam şimdi yanlış anlamayı ama N11 kaçak eşya satıyor.
N11 12 kere alışveriş yaptım hep kaçak ya da sahte çıkıyor bilgisayar parçası konusunda.
Böyle pahalı bir şey alman gerekki orijinal çıksın.

VIP trend fatura yollamıyor. Faturanızı N11 üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ben de Trendyol'dan VIP trend satıcısı üzerinden Razer Battle bundle satın aldım ve yollamadılar. Fakat satıcı güvenilir, sahte ürün yollayacaklarını düşünmüyorum.

VIP trend fatura yollamıyor. Faturanızı N11 üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ben de Trendyol'dan VIP trend satıcısı üzerinden Razer Battle bundle satın aldım ve yollamadılar. Fakat satıcı güvenilir, sahte ürün yollayacaklarını düşünmüyorum.

Ürün içinden garanti belgesi de çıkmadı.

Razer sitesinden sorgu yaptım kayıt bulunamadı diyor. Arena bilgisayardan da sorgu yaptım orada da kayıtlı gözükmüyor.

Sizin Razer ürününüzde garanti belgesi cıktı mı?

Sizin Razer ürününüzde garanti belgesi cıktı mı?

Hatırlamıyorum. Fakat Razer ID üzerinden hesabımı girip seri numarası ile ürünleri kayıt ettiğimi hatırlıyorum. Seri numarasını girdiğimde ürünü görmüştü sıkıntı çıkmamıştı.

1686399549410.png

Ayrıca mouse Razer Synapse üzerinde görünüyor, bir problem yok. Makro atama konusunda da bir problem yaşamadım.
Kulaklık Razer Synapse'de gözükmüyor fakat USB olmadığı için normal olduğunu düşünüyorum. Bu arada 7.1 Surround sound uygulamasını da sıkıntısız kullanıyorum.

Hatırlamıyorum. Fakat Razer ID üzerinden hesabımı girip seri numarası ile ürünleri kayıt ettiğimi hatırlıyorum. Seri numarasını girdiğimde ürünü görmüştü sıkıntı çıkmamıştı.

Eki Görüntüle 1815092

Evet ben de bu şekilde kayıt ettim ancak üründe bir problem çıktığında garantiye gönderebileceğimiz bir yer yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı