Razer DeathAdder V2 Mini vs Razer Basilisk V2

lesteven

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bu ayın 15'inde Trendyol üzerinden Techburada satıcısından ürünü 195 TL karşılığında satın aldım. Ürün bu ayın 16'sında elime ulaşmıştı. Fakat bunun 5-6 gün üstüne çok iyi indirimler oldu. O yüzden pişman oldum şu anda elimde bulunan ürünü iade edeceğim. Razer DeathAdder V2 Mini ile Razer Basilisk v2'nin arasındaki fiyat farkı 104TL. Bu 104 TL'lik fiyat farkına Razer Basilisk V2' ne kadar iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Basilisk V2'nin sensörü daha iyidir. Ancak aşırı farkettirecek bir şey yok. Basilisk daha büyük ve daha sağ eli kavramanızı isteyen bir tutuşa sahip. V2 mini size tam ideal geldiyse Basilisk büyük gelebilir. Kullanım alışkanlığınıza bağlı daha çok ek olarak biraz daha ağır sanırım.

Hocam tuş fazlalılığı olsun, 650 IPS'sesi olsun, 20000DPI olsun daha iyi değil mi?
Evet daha iyi ancak eliniz büyükse daha faydalı olur ancak küçükse eliniz alışmayabilir, eğer ağırlıklı olarak Rekabetçi FPS oynamıyorsanız aradaki farkı belki hissetmeyebilirsiniz.

Son düzenleme:
15:29'da siparişimi geçtim. Teşekkürler. Razer DeathAdder V2 Mini tam oluyordu elime hatta biraz daha büyük olsa elime uymazdı. Fakat büyük mouse seviyorum ben sıkıntı değil benim için yani.

Geri
Yukarı