Razer DeathAdder V2 Mini vs Razer Viper Mini

Bütçe
250-350

Capgras

Picopat
Başlıktan da gördüğünüz üzere hangisini almam daha iyi olur sizce? İkisine de elim tam oluyor. Bir de Viper indirimle 280'e girmişti ama her yerde tükenmiş en ucuz 400 buldum. Razer DeathAdder V2 mini ise 310 TL. Aralarında çok bir fark var mı?

Apaçi Atcı

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor

hadwiger

Decapat
Makaleler
27
Yer
İstanbul
Aralarında neredeyse bir fark yok. Sadece Deathadder V2 Mini'nin tıklama ömrü 80 milyon iken Viper Mini'nin 50 milyon. Bu fareye de bakabilirsiniz;
Bunun bu kadar ucuz olmaması lazım. Kesin bir şey var. Eğer cidden kaliteliyse çok iyi fare.

KS
Capgras

Capgras

Picopat
Aralarında neredeyse bir fark yok. Sadece DeathAdder V2 Mini'nin tıklama ömrü 80 milyon iken Viper Mini'nin 50 milyon. Bu fareye de bakabilirsiniz;

Bloody A90 kullanmıştım neredeyse hiç memnun kalmadım o yüzden Razer düşünüyorum ve önerin için teşekkürler.

Apaçi Atcı

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Bloody A90 kullanmıştım neredeyse hiç memnun kalmadım o yüzden Razer düşünüyorum ve önerin için teşekkürler.
Bloody kaliteli markadır. Bu modeldeki kullanılan sensör en üst seviye sensörlerden birisidir. PMW 3389 sensörünü kullanıyor. Ayrıca LOD, Hz DPI ayarlarını farenin altından değiştirebiliyorsunuz.

Yukarı