Razer DeathAdder V2 Muadili Nedir?

tgrlylmz7

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte D3sh 550M
Gainward Ghost 3060 Ti
Ryzen 5 5600
Thermaltake s200 Psu
Merhaba. MediaMarkt üzerinden bu fareu aldım. Bilkom garantiye gönderdim kusurlu bulundu ürün. MediaMarkt'de stokta yok muadilini merkeze soracağız yoksa para iadesi yapacağız diyor. Aylarca hakem heyetiyle uğraşma yolu mu gözükecek şimdi? Yazın 1200e aldığım mouse şu an ortalama 3.000₺. Ne önerirsiniz?

Bütçeniz nedir? Size V2 muadili vereceklerini sanmıyorum. Muadil diye verdikleri model muadili olmuyor genellikle.
Hocam Razer set dizelim dedik her ay bir şey alıyorduk mouse bozuldu işte. Ücret iadesi yapılırsa yerine alacağım bir mouse yok şu an. Ama ücret iadesi olmaması için bayağı bir uğraşacağız bakalım.

Razer Cobra verirler büyük ihtimalle, kabul etmeyin.
Hocam bir de diğer Razer ekipmanlarımı da geçen hafta MediaMark'tan aldım valla pişman edecekler gibi görünüyor asla kabul etmem. Hakem Heyetine götürürüm. Çevremde çok kişi bu durumlarda üst model alıyor.

V2 pro stokta varsa bence onunla değişim isteyebilirsiniz, daha birkaç ay önce almıştım ama çoğu sitede stoklarda yok artık. Yine de şansınızı deneyin derim, sizinki kablolu olandı değil mi?

V2 pro stokta varsa bence onunla değişim isteyebilirsiniz, daha birkaç ay önce almıştım ama çoğu sitede stoklarda yok artık. Yine de şansınızı deneyin derim, sizinki kablolu olandı değil mi?
Hayır hocam v2 pro da kablosuz. v2 pro stokta olsa zaten alıp geleceğim hiç sorun değil ancak bana gelip saçma sapan bir model vermelerinden çekiniyorum. Mediamarkt şimdilik ilgileniyor gibi gözüküyor bakalım hocam v3 pro verseler tadından yenmez :D

Aktif satış fiyatına göre vermiyorlar mı artık?
Hocam reyondaki görevli o zamanın nakit parasını veriyorlar dedi ama ne kadar doğru bilemem. Mediamarkt ilgilendi talebimle. v3 pro verecekler muadil olarak.

Geri
Yukarı