Razer DeathAdder V2 nasıl?

• Konuyu başlatan Kzyn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B
1 Ay önce almıştım İtopya üzerinden 429 TL'ye daha yeni yani. Sizin scroll tuşu gayet tok, farklı bir ses falan çıkarmıyor yani?
Arkadaşımda da aynı sorun var. Emin olsam yine bu sorunun çıkmayacağından tekrar sipariş edeceğim.

1 Ay önce almıştım İtopya üzerinden 429 TL'ye daha yeni yani. Sizin scroll tuşu gayet tok, farklı bir ses falan çıkarmıyor yani?
Arkadaşımda da aynı sorun var. Emin olsam yine bu sorunun çıkmayacağından tekrar sipariş edeceğim.

Şiparişi verdim artık gelince bakacağım artık.

Şimd tekrar baktım, dikkatlice dinledim. Scroll tuşu normal. Ne sesi ne hissiyatında sorun yok. Hissiyatlı, tok.

Ben ürünü Teknosa'dan 500 TL'ye almıştım. İçerisindeki belgelerde ARAL garanti belgesi de vardı. Youtube'da Türkçe ve yabancı incelemelere baktım. Hatta ürünü alıp video çeken amatör Türkçe videolara bile baktım. İtopya'nın getirdiği partide sıkıntı olabilir belki de. İki arkadaşa da sorunlu ürün gelmesi de ilginç. Çok değişik bir mevzu.

Geri
Yukarı