Razer DeathAdder V2 nasıl?

• Konuyu başlatan Kzyn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B

Kzyn

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire nitro vapor-x 7900xtx ryzen 7 7800x3d msi pro b650-p wi-fi deepcool px1000G g.skill z5 6000mhz CL32 msi mpg gungnir 300r airflow arctic liquid freezer II 360mm
Son düzenleyen: Moderatör:
Tek kelimeli ile harika.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tek kelimeli ile harika.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Diğer sitelerden daha uyguna fiyat diye düşündüm Vatan böyle indirimler yapmazdı. Teşekkür ederim bunu alayım o zaman eyvallah.

Geçenlerde geldi kargodan. Önceki farem Asus Rog Gladius idi. Bu fare tam FPS oyuncuları için. Hafif ve kontrolu kolay. Ergonomisi çok iyi. Tuşların basımı yumuşak ama laşka değil hissiyatlı. Tekerlek kademesi kademeli ve yanlış silah değişimi vs. olmuyor. Jilet gibi fare. Alt kaymazlar da çok iyi. RGB'si ise çok kaliteli. Videolarda belli olmuyor ama böyle kaliteli RGB görmedim.
Teknosa'dan 500 TL'ye aldım.

Geçenlerde geldi kargodan. Önceki farem ASUS ROG gladius idi. Bu fare tam FPS oyuncuları için. Hafif ve kontrolu kolay. Ergonomisi çok iyi. Tuşların basımı yumuşak ama laşka değil hissiyatlı. Tekerlek kademesi kademeli ve yanlış silah değişimi vs. olmuyor. Jilet gibi fare. Alt kaymazlar da çok iyi. RGB'si ise çok kaliteli. Videolarda belli olmuyor ama böyle kaliteli RGB görmedim.
Teknosa'dan 500 TL'ye aldım.

Teşekkür ederim bunu aliyim o zaman G300s'den sonra uçar herhalde 😂
Şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkür ederim yardım ettiğiniz için.

Scroll tuşu kronik sorunlu olan bir fare Deathadder v2. Ben aldım iade ettim. Arkadaşım aldı onda da aynı sorun var. İleriye sürüklediğiniz zaman değişik bir ses çıkarıyor. Onun dışında gayet güzel bir mouse. Oynadığım oyunda çok sık scroll tuşunu ileri geri sürüklemesem iade etmezdim.

Scroll tuşu kronik sorunlu olan bir fare Deathadder v2. Ben aldım iade ettim. Arkadaşım aldı onda da aynı sorun var. İleriye sürüklediğiniz zaman değişik bir ses çıkarıyor. Onun dışında gayet güzel bir mouse. Oynadığım oyunda çok sık scroll tuşunu ileri geri sürüklemesem iade etmezdim.
Çok ilginç, bende sorun yoktu. Ben yeni aldım. Acaba yeni parti ürünlerde mi düzelttiler bu sorunu yoksa şanslı azınlık mıyım?

Geri
Yukarı