Razer DeathAdder V2 nasıl?

Bütçe
550-600tl

mertutux

Hectopat
Makaleler
2
Halihazırda kullandığım Razer Mamba Tournament Edition fareyi var fakat mouse artık eskidi ve bazı sorunları var. Yine aynı bütçelerde bir mouse arıyorum, yine aynı markanın daha yeni ve benzer bir modeli olan DeathAdder V2'yi almayı düşünüyorum. Bu bütçeler civarında daha iyi fareler var mı? Mamba'dan geçişte zorluk çeker miyim? Bu fareyi kullanan veya aynı bütçelerde farklı mouse kullananlar varsa cevap verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben kullanıyorum. Tavsiye ederim. Gerçekten çok iyi bir fare.
Sensei Ten hakkında düşünceniz var mı? Deathadder V2’yle karşılaştırdığımızda nasıl kalır? Prime Day’de Steelseries ürünleride indirime girecek belki Sensei Ten’i indirimde yakalarım diye düşündüm.

Tutuş şekliniz?
Güzeldir. Alınabilir.

(2000. mesajım kutlu olsun.)
Bu bütçede Hyperx Pulsefire Haste veya Model O var, yine de V2 ikisinden de daha iyi.

Bütçe artarsa Endgame Gear Xm1r önerebilirim.
Arkadaşlar, merhaba. Yüksek ihtimalle Deathadder V2 alacağım, onda karar kıldım. Bu ürün yurt dışından geliyor sanırım fakat, bir sıkıntı çıkmaz değil mi? (tutuş şeklimi soran arkadaş için yazıyorum, o konu hakkında bir problem olmadığı için cevap vermedim) Razer RZ01 03210100 R3M1 Deathadder V2 Kablolu Optik Oyuncu Mouse, Siyah: Amazon.com.tr
veya bu + Razer Viper Mercury (Limited Amazon Edition) – kablolu oyun faresi, sadece 69 g ağırlık, PC / Mac için (ultra hafif, iki elli, Speedflex kablosu, optik 5G sensör, Chroma RGB aydınlatma) beyaz: Amazon.com.tr

Geri
Yukarı