Razer DeathAdder V2 orijinal mi?

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İtopya'da bildiğiniz gibi 250 TL'ye DeathAdder V2 düştü ve ben de sipariş verdim fakat Razer Care'da garanti kısmına seri numarasını yazınca kabul etmiyor ayrıca daha çakma bir hissiyatı var niyeyse. Eski Mouse'um DeathAdder essential idi ve onun seri numarasını da bulamadı ama iyi çalışıyor du. Bunun orijinal olup olmadığını nasıl anlarım? Arena Game garantisi var.

Razer Care'a girmeyeceksin çünkü. Razer ID'ye gireceksin. Seri numarası ile arena Bilgisayar'ın sitesinden sorgulama da yapabilirsin.

Peki Razer care ne için var? Niye tanımıyor? Orada da seri numarası istiyor ve doğru yazıyorum fakat kabul etmiyor.

@mor ekmek hocam sizinde essential'ınız vardı. Eğer deatbadder V2 elinize geldiyse bir şey sormak istiyorum. Click'ler biraz daha yüksek fark ettiniz mi?

@mor ekmek hocam sizinde essential'ınız vardı. Eğer deatbadder V2 elinize geldiyse bir şey sormak istiyorum. Click'ler biraz daha yüksek fark ettiniz mi?

Hocam ben de istettim bugün elime ulaştı. Click'ler zaten bir tık yüksek bu farede. Üstte atılan linkten kontrol ettiğime göre de orijinal. Zaten içinizde şüphe olmasın, İtopya gibi büyük bir yerden istetiyorsunuz. Böyle bir skandalla adlarının lekelenmesini istemezler.

Screenshot_20220324-195449_Chrome.jpg

Hocam ben de istettim bugün elime ulaştı. Click'ler zaten bir tık yüksek bu farede. Üstte atılan linkten kontrol ettiğime göre de orijinal. Zaten içinizde şüphe olmasın, İtopya gibi büyük bir yerden istetiyorsunuz. Böyle bir skandalla adlarının lekelenmesini istemezler.

Eki Görüntüle 1341037
Hocam jitter click yapıyorum bu birazcık üzdü ya. Ama görmezden gelebilirim çünkü baya güzel bir mouse.

Geri
Yukarı