Elektronik Razer DeathAdder V2 Pro 1261TL

Bir adet sipariş verdim, teşekkür ederim. Fakat Darmoshark M3 almayı planlıyordum ama bu indirimi görünce kararımı V2 Pro'dan yana kullandım. Sizce ikisi arasında hangisi tercih edilmeli?

Bir adet sipariş verdim, teşekkür ederim. Fakat Darmoshark M3 almayı planlıyordum ama bu indirimi görünce kararımı V2 Pro'dan yana kullandım. Sizce ikisi arasında hangisi tercih edilmeli?
Da v2 pro kullanıyorum, elim büyük fakat ağrılığı çok fazla. Daha önce hafif kullandıysanız tavsiye etmem alışması zor oluyor.

Da v2 pro kullanıyorum, elim büyük fakat ağrılığı çok fazla. Daha önce hafif kullandıysanız tavsiye etmem alışması zor oluyor.
Daha önce gaming olarak nitelendirebilecegim g102 kullandım. Onun dışında uzunca bir süredir oyun oynamıyordum. Şimdi sistem toplayınca tekrar ekipman alayım dedim. O yüzden ağır ya da hafif hiçbir fikrim yok.

Daha önce Gaming olarak nitelendirebilecegim G102 kullandım. Onun dışında uzunca bir süredir oyun oynamıyordum. Şimdi sistem toplayınca tekrar ekipman alayım dedim. O yüzden ağır ya da hafif hiçbir fikrim yok.

Hocam G102 85 gr, da V2 88 gr. Ağırlık olarak eşit sayılır eğer ağırlık sıkıntı çıkarmıyorsa çok çok memnun kalırsınız üst seviye bir ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı