Elektronik Razer Deathadder V2 Pro + Dock Nays ile 1369 TL

Satıcı İncehesap o yüzden böyle bu durum yaşanacağını düşünmüyorum.

Nisanda cashback kampanyası yenilenirse ben de almayı düşünüyorum. V3 Pro veya ROG harpe ace modellerine bir türlü indirim gelmiyor.

Hocam DeathAdder V3 Pro'ya 1.5 ay önce ROG harpe Ace'e de 15 gün önce indirim geldi. Rog 2000 e kadar düştü hatta.

Nays'a 2 gün önce kayıt oldum ve çok pişmanım...
Kayıt olduğuma değil, daha önce duymadığıma...
Dün alışveriş yaptım anakart aldım bugün 250 TL geldi. 1 üye olup 1 tane anakart almak dışında başka bir şey yapmadım 271 TL geldi. Mükemmel bir şey. Bir şeyler alacaklar varsa hemen alsınlar bugün son gün.

Nays'a 2 gün önce kayıt oldum ve çok pişmanım...
Kayıt olduğuma değil, daha önce duymadığıma...
Dün alışveriş yaptım anakart aldım bugün 250 TL geldi. 1 üye olup 1 tane anakart almak dışında başka bir şey yapmadım 271 TL geldi. Mükemmel bir şey. Bir şeyler alacaklar varsa hemen alsınlar bugün son gün.

Çoğu kartın cashback kampanyası bugün bitiyor. Nisan ayında daha güzel kampanyalar gelirse herkes yararlanabilir.

Evet geri ödemesi dahil.

İncehesaptaydı sanırım 2900-2800 arası değişti bir ara. Kafayı yemek üzereyim fiyatların hepsi uçtu Teknosa yüzünden istediğim fiyattan da alamadım. Nisanda doğum günü indirimini kullanabilirsem eğer DeathAdder V3 Pro 2400TL'ye geliyor. ROG Harpe Ace bu saçma fiyatlardan devam ederse eleyeceğim onu.

Yeni konular

Geri
Yukarı