Razer DeathAdder V2 Pro ve V2 Pro Dock arasındaki fark nedir?

Glorious'a o kadar para verdikten sonra muhtemelen DeathAdder V2 tercih ederim. Darmoshark m3'ten haberiniz var mı hocam? Bayağı iyi sensöre vs. sahip diyorlar, biraz malzeme kalitesi sıkıntılıymış sanırım.

Siz ne diyorsunuz hocam? @ikseroo
Malzeme kalitesini bilemem M3 modelinin ama kullanan 2 3 kişi var tanıdığım oldukça memnunlar. 1.199 TL'ye daha iyi özellikte bir mouse yok. Bütçe yetiyor ise XM2we modeline bakabilirsiniz yine 3370 sensör var, yapı kalitesi daha sağlam. M3 kötü diyemem, M3 modeli yine her türlü alınır.

Malzeme kalitesini bilemem M3 modelinin ama kullanan 2 3 kişi var tanıdığım oldukça memnunlar. 1.199 TL'ye daha iyi özellikte bir mouse yok. Bütçe yetiyor ise XM2we modeline bakabilirsiniz yine 3370 sensör var, yapı kalitesi daha sağlam. M3 kötü diyemem, M3 modeli yine her türlü alınır.
XM2we kurtarmıyor, yoksa o da çok güzel. Uzun ömürlülük anlamında nasıl olur sizce? M3, Model O, Fury Z, Blackshark V2 Pro olarak. Nadiren çok sinirleniyorum biraz sert bir şekilde masaya vurduğum falan oluyor, o yüzden sordum. 😅

XM2we kurtarmıyor, yoksa o da çok güzel. Uzun ömürlülük anlamında nasıl olur sizce? M3, Model O, Fury Z, Blackshark V2 Pro olarak. Nadiren çok sinirleniyorum biraz sert bir şekilde masaya vurduğum falan oluyor, o yüzden sordum. 😅
DeathAdder V2 Pro ve M3 modelleri arasından Model O ve Fury Z ele direkt zaten. BlackShark yerine DeathAdder sanırsam. İkisi de alınabilir Razer olanın sensör vesaire gayet güzel. M3 olanında aynı şekilde sensör vesaire gayet hoş, biri ergonomik gibi diğeri daha simetrik gibi. İkisi de hoş sizlere kalmış.

DeathAdder V2 Pro ve M3 modelleri arasından model o ve Fury Z ele direkt zaten. BlackShark yerine DeathAdder sanırsam. İkisi de alınabilir Razer olanın sensör vesaire gayet güzel. M3 olanında aynı şekilde sensör vesaire gayet hoş, biri ergonomik gibi diğeri daha simetrik gibi. İkisi de hoş sizlere kalmış.

Evet BlackShark yazmışım. Bu docklu olan model neden daha ucuzdur peki biliyor musunuz?

Geri
Yukarı