Razer DeathAdder V2 sol Click daha hafif geliyor

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sol Click daha kolay basılıyor ve oynuyor yani rahatsız oluyorum sizce alışır mıyım? İade etme şansım çok düşük çünkü babam hediye almıştı.

Ben öyle bir fark olduğunu hatırlamıyorum. İki click arasında ses farkı var ama hissiyatı aynı olması lazım. Garantiye gönderemez misiniz?

Ben öyle bir fark olduğunu hatırlamıyorum. İki Click arasında ses farkı var ama hissiyatı aynı olması lazım. Garantiye gönderemez misiniz?

Gönderirim hocam sallanıyor sol Click ve Valorant'ta çok rahatsız ediyor, yarın iletişime geçeyim garantiyle o zaman.

Tuşa basmadan sallanması normal değil, video atma şansınız var mı? Şuradakiyle aynı sorun mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sol click sağa göre daha yukarda kalıyor, bundan dolayı böyle hissediyor olabilirsin ama bence alışırsın, ergonomi konusunda mükemmel bir mouse.

Sol Click sağa göre daha yukarıda kalıyor, bundan dolayı böyle hissediyor olabilirsin ama bence alışırsın, ergonomi konusunda mükemmel bir mouse.

Sol Click titriyor veya sallanıyor hocam çok rahatsız edici bir durum hiç alışamadım yani.

Tuşa basmadan sallanması normal değil, video atma şansınız var mı? Şuradakiyle aynı sorun mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunun daha hafif hali ama bu hocam.

Video linki birakiyorum birazdan ama sorunu göstermedim anlattim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı