Razer DeathAdder V2 tekerlek gıcırdıyor

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar. Razer DeathAdder v2 siparişim dün elime ulaştı fakat yaklaşık 1-2 saatlik kullanımın sonrasında tekerlekten bir gıcırtı sesi geldiğini fark ettim. Orta tekerleği ileri doğru döndürürken çok yüksek olmayan ama az da olsa rahatsız eden gıcırtı gibi bir ses çıkıyor. Ne yapmamı önerirsiniz, bu normal bir şey mi yoksa iadeye göndermeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Razer DeathAdder v2 siparişim dün elime ulaştı fakat yaklaşık 1-2 saatlik kullanımın sonrasında tekerlekten bir gıcırtı sesi geldiğini fark ettim. Orta tekerleği ileri doğru döndürürken çok yüksek olmayan ama az da olsa rahatsız eden gıcırtı gibi bir ses çıkıyor. Ne yapmamı önerirsiniz, bu normal bir şey mi yoksa iadeye göndermeli miyim?
Hocam aynı sorun bende de var.Videoyu youtube a yükledim.İzler misiniz sizinle aynı problemi mi yaşıyorum?

Hocam aynı sorun bende de var. Videoyu YouTube'a yükledim. İzler misiniz sizinle aynı problemi mi yaşıyorum?

Hocam videonuzu izledim, alttaki videodaki gibiydi ses, sizinki daha tok çıkıyor. Ben ertesi gün uğraşmadan iade ettim. Geçenlerde İtopya indiriminden kardeşimle 2 tane satın aldık ve herhangi bir sorun yaşamadık. Yeni aldıysanız ve rahatsız oluyorsanız bence iade edin. Çözüm olarak tekeri yağlıyorlar, WD40 sıkıyorlar ama yeni aldıysanız tavsiye etmem ( altta videodaki kişinin yaptığı da dahil ).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Hocam videonuzu izledim, alttaki videodaki gibiydi ses, sizinki daha tok çıkıyor. Ben ertesi gün uğraşmadan iade ettim. Geçenlerde İtopya indiriminden kardeşimle 2 tane satın aldık ve herhangi bir sorun yaşamadık. Yeni aldıysanız ve rahatsız oluyorsanız bence iade edin. Çözüm olarak tekeri yağlıyorlar, WD40 sıkıyorlar ama yeni aldıysanız tavsiye etmem ( altta videodaki kişinin yaptığı da dahil ).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kutuyu dün açtım ama ürün alınalı 1 ay olmuş. Ben bir arkadaş aldım sıfır almış kullanmamış. Garantisi devam ediyor.İtopyadan alınmış. Faturası falan var yani.Bunun iade olacağını sanmıyorum.Çünkü iade süreci 14 gün.Garantiye yollamayı düşünüyorum.Arena bilgisayar ilgili servis.Bazı aynı sorunu yaşayan arkadaşlar garantiye yollamış sıfır göndermişler.

Kutuyu dün açtım ama ürün alınalı 1 ay olmuş. Ben bir arkadaş aldım sıfır almış kullanmamış. Garantisi devam ediyor. İtopya'dan alınmış. Faturası falan var yani. Bunun iade olacağını sanmıyorum. Çünkü iade süreci 14 gün. Garantiye yollamayı düşünüyorum. Arena bilgisayar ilgili servis. Bazı aynı sorunu yaşayan arkadaşlar garantiye yollamış sıfır göndermişler.

O halde değişim talep edin hocam. Durumu belirtin. Bir ihtimal yeni ürün yollarlar.

Hocam ben bahsettiğiniz yerden satın aldım ve şuan aynı sorunu yaşıyorum. Bu arada iade şansımın olmadığını da biliyorum o yer dolayısıyla. Ne önerirsiniz?

Hocam ben bahsettiğiniz yerden satın aldım ve şu an aynı sorunu yaşıyorum. Bu arada iade şansımın olmadığını da biliyorum o yer dolayısıyla. Ne önerirsiniz?

İade süresi geçtiyse ve garanti devam ediyorsa gönderebilirsiniz. Risk alıp WD40'da sıkabilirsiniz. Ben olsam önce bir garantiye gönderirdim.

İade süresi geçtiyse ve garanti devam ediyorsa gönderebilirsiniz. Risk alıp WD40'da sıkabilirsiniz. Ben olsam önce bir garantiye gönderirdim.
Iade süreci geçmedi ama Itopya mağazasından aldım. Bildiğiniz gibi iade almayacaklardır. Artık distribütör de Arena Bilgisayar olmadığı için umursamaz diye düşünüyorum. Ne yapcağım konusunda bir fikrim yok.

Iade süreci geçmedi ama İtopya mağazasından aldım. Bildiğiniz gibi iade almayacaklardır. Artık distribütör de arena bilgisayar olmadığı için umursamaz diye düşünüyorum. Ne yapcağım konusunda bir fikrim yok.

Daha önce klavye iademiz olmuştu İtopya'ya. Sorun çıkarmadan geri aldılar. İadeyi düşünün derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı