Razer DeathAdder V2 vs 3500

yigido0990

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Razer’ın en iyi modelinin DeathAdder olduğunu araştırdım. DeathAdder’ın en iyi modeli nedir? Arkadaşım 3500 harika dedi ama onunla ilgili herhangi bir incelemeye ulaşamadım. Acaba 3500 model değil de DPI sayısı mı ad olarak normalinden farkı ne? V2 mi daha iyi 3500 mü yoksa başka model mı almalıyım?

3 senedir Deathadder Elite kullanıyorum. Normal Deathadder'in yenilenmiş sensörlü modeliymiş. Şuan Deathadder'ın en iyisi Deathadder V2 modeli. Normal Elite ile kablo, sensör, DPI farkları gibi farkları var. Yakın zamanda Deathadder V2 Pro modeli tanıtılmış yurt dışında kablosuz modeli. Deathadder V2 alabilirsin.

Ben Rival 600'ü ve G502 Hero'yu beğeniyorum ama G502 bütçenizi aşıyor sanırım. V2'de alınabilir bir model.

Vallaha 1 kere alacağım mouse alırsam çok sonra zor alırım. :D O yüzden güzel bir model alayım diyorum Razer iyi diye duydum diye alayım dedim güzel duruyor da. V2 almayı düşünüyordum ama acaba başka bir marka modelden mi alsam Razer iyi midir? En iyi mouse falan seçilmiş herhalde alsam iyi olabilir mi?
Ben Rival 600'ü ve G502 Hero'yu beğeniyorum ama G502 bütçenizi aşıyor sanırım. V2'de alınabilir bir model.

Şu an baktım V2 600 liraymış. Ben 500 400 zannediyordum acaba 400-500 maximum olan bir model var mı Razer DeathAdder’ın?

3 Senedir DeathAdder Elite kullanıyorum. Normal DeathAdder'in yenilenmiş sensörlü modeliymiş. Şu an DeathAdder'ın en iyisi DeathAdder V2 modeli. Normal Elite ile kablo, sensör, DPI farkları gibi farkları var. Yakın zamanda DeathAdder V2 Pro modeli tanıtılmış yurt dışında kablosuz modeli. DeathAdder V2 alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı