Razer DeathAdder V2 vs. Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed

Cuzzy Carry

Decapat
Daha fazla  
Valorant oynuyorum şu anda Logitech G300s kullanıyorum 60IPS olduğu için flick vb atılmıyor doğru düzgün. İki tane model arasında kaldım.
Kablosuz olması eksi sayılır mı çok gecikme gibi durumlar olur mu bilgilendirirseniz sevinirim.
Sensör 450 IPS 50G ivme 14000DPI normal fiyatı sanırım 1100TL'ymiş 700'e düşmüş pille çalışıyor sanırım 2.4GHz kablosuz.
Diğeri kablolu fakat örgü kablo beni biraz rahatsız ediyor o yüzden ikilemde kaldım.
650IPS(bence 450 IPS de yeterli gayet zaten o kadar hızlı kimse çeviremez) 50G ivme 20000 DPI fiyatı şu an 749TL.
İkisinin Shape'i aynı tutuş şekli vb pek fark ediceğini sanmıyorum.
Tek merak ettiğim şey Valorant gibi oyunlarda 2.4GHz ile kablo arasında pek fark olur mu bilgilenmek için yazdım. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz alın. Yıllardır kablolu DeathAdder kullanıyorum. 2.4 çok çok yeterli bir mouse'u sorunsuz çalıştırmak için. Çok daha rahat kablosuz. Şimdiki aklım olsa ben de öyle yapardım.

Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed modelini almakta karar kıldım. İlginiz için teşekkürler.

DeathAdder V2 X de 300 IPS 35G sensör var bu sensör Rival 3 Wireless ve DeathAdder v2'den kötü bir sensör. Ben Rival 3 Wireless öneririm.

DeathAdder V2 X de 300 IPS 35G sensör var bu sensör Rival 3 Wireless ve DeathAdder v2'den kötü bir sensör. Ben Rival 3 Wireless öneririm.

Evet haklısınız. Lakin şekil olarak pek sevmemiştim Rival 3'ü, DeathAdder V2 X'in şekili bana daha çok hitap ediyor. İyi sosyaller.

Valorant oynuyorum şu anda Logitech G300s kullanıyorum 60IPS olduğu için flick vb atılmıyor doğru düzgün. İki tane model arasında kaldım.
Kablosuz olması eksi sayılır mı çok gecikme gibi durumlar olur mu bilgilendirirseniz sevinirim.
Sensör 450 IPS 50G ivme 14000DPI normal fiyatı sanırım 1100TL'ymiş 700'e düşmüş pille çalışıyor sanırım 2.4GHz kablosuz.
Diğeri kablolu fakat örgü kablo beni biraz rahatsız ediyor o yüzden ikilemde kaldım.
650IPS(bence 450 IPS de yeterli gayet zaten o kadar hızlı kimse çeviremez) 50G ivme 20000 DPI fiyatı şu an 749TL.
İkisinin Shape'i aynı tutuş şekli vb pek fark ediceğini sanmıyorum.
Tek merak ettiğim şey Valorant gibi oyunlarda 2.4GHz ile kablo arasında pek fark olur mu bilgilenmek için yazdım. İyi sosyaller.

Hocam kesinlikle kablosuz alın 1 2 ms bir şey fark ettirmez bende kablolu versiyonu var kablo olayı gerçekten bayıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı