Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed mouse tekerleğinden ses geliyor

xregnon

Centipat
Daha fazla  
Razer DeathAdder V2 X HyperSpeed faremin tekerleğini aşağı kaydırdığımda sessiz çalışıyor fakat yukarı kaydırdığımda, gıcırtı(squeaky sound) değil, resmen hart hart hart sesi çıkıyor ve tekerleğe tıkladığımda gıcırdama sesi geliyor. Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

hocam böyle sorunlar varsa garantiye yollaman daha mantıklı olur
Vatan Bilgisayar'dan almıştım bunu 11 ay oluyor yaklaşık. Onlara sordum bugün ve servisten rapor geldikten sonra benim isteğime bağlı olarak değişim veya iade yapabileceklerini söylediler, fakat sürecin 20 gün olması can sıkıcı.

Vatan Bilgisayar'dan almıştım bunu 11 ay oluyor yaklaşık. Onlara sordum bugün ve servisten rapor geldikten sonra benim isteğime bağlı olarak değişim veya iade yapabileceklerini söylediler, fakat sürecin 20 gün olması can sıkıcı.
beklemeye değer hocam, sonuçta sıfır ürün yollayacaklar

beklemeye değer hocam, sonuçta sıfır ürün yollayacaklar
Doğru söylüyorsunuz hocam. Bu fareyi aldığımda 650TL'idi şuan 1800-2000TL civarında olan bir farenin böyle bir sorun yaşatması çok saçma. Klavyem Razer Blackwidow V3 ve ilk aldığımda 7 tuşuna bir kere basınca 5 kere basmışım gibi algılıyordu, birkaç kez üfleyip temizleyerek düzelttim. Razer markasını çok seviyorum fakat böyle şeyler yıllanmış ürünlerde bile nadir yaşanıyor, gerçekten çok garip.

evet razer bu konuda biraz sıkıntılı malları kaliteli ama çok sorun çıkartıyor deathadder essential mousem var çoğu kişi scroll takılma sorunu yaşıyor ben daha yaşamadım umarım yaşamam :)
bence siz müdahale etmeyin garanti halletsin

evet razer bu konuda biraz sıkıntılı malları kaliteli ama çok sorun çıkartıyor deathadder essential mousem var çoğu kişi scroll takılma sorunu yaşıyor ben daha yaşamadım umarım yaşamam :)
bence siz müdahale etmeyin garanti halletsin
Dediğiniz gibi yarın garantiye vereceğim gibi büyük ihtimalle. Umarım ilgili kişiler sorunsuz bir şekilde bu süreci çözer. Essential modelinde çoğu kişi scroll ses ve takılma sorunu yaşıyor umarım size de bulaşmaz hocam :D

Dediğiniz gibi yarın garantiye vereceğim gibi büyük ihtimalle. Umarım ilgili kişiler sorunsuz bir şekilde bu süreci çözer. Essential modelinde çoğu kişi scroll ses ve takılma sorunu yaşıyor umarım size de bulaşmaz hocam :D
umarım hocam iyi akşamlar :)

Geri
Yukarı