Razer Deathadder V2 x Hyperspeed sensör sorunu

Coldy

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci :)
Razer deathadder v2 x Hyperspeed kablosuz oyuncu mouse'una sahibim. Birkaç gün öncesine kadar hiçbir sorun yokken bir anda mouse'un imleci hareket etmemeye başladı. Yan tuşlar da dahil olmak üzere mouse'un bütün tuşları çalışmasına rağmen imleç hareket etmiyordu. Telefon kamerayla mouse'un sensörüne baktığımda kızılötesi ışığın yanıp söndüğünü ve çok çok zayıf bir ışık saçtığını gördüm. Sizce mouse'un sensörü mü bozuldu yoksa başka bir şey mi var ve nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
(Sorunun pillerin veya dongle'yla alakası yok.

Razer deathadder v2 x Hyperspeed kablosuz oyuncu mouse'una sahibim. Birkaç gün öncesine kadar hiçbir sorun yokken bir anda mouse'un imleci hareket etmemeye başladı. Yan tuşlar da dahil olmak üzere mouse'un bütün tuşları çalışmasına rağmen imleç hareket etmiyordu. Telefon kamerayla mouse'un sensörüne baktığımda kızılötesi ışığın yanıp söndüğünü ve çok çok zayıf bir ışık saçtığını gördüm. Sizce mouse'un sensörü mü bozuldu yoksa başka bir şey mi var ve nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
(Sorunun pillerin veya dongle'yla alakası yok.
Aynısı bende bugün oldu sen nasıl çözdün?

Aga önceden haber veriyor musun? Ben bu konularda biraz cahilim. İşlem nasıl oluyor?
Arena'nın internet sitesinde iletişim adreslerini buldum. E-posta gönderdim, karşılığında bana teknik servise göndermem için kargo firmasına vermem gereken bir iade kodu verdiler (kargo ücretini karşı tarafın ödemesi için). Daha sonrasında teknik servis sürecini internet sitesi üzerinden görebiliyorsunuz zaten. Kendileri tekrar kargoya verip adresinize yolluyor.

Peki ondan sonra tekrar sorun oldu mu. Ben de bu fareyi yeni aldım bluetooth da kopmalar yaşıyorum bazen kendi kendine düzeliyor bazen öyle kalıyor bilgisayarı yeniden başlatınca düzeliyor. Kan kusturdu bıktırdı.
Masaüstünde takılırken kendi kendine takılıyor anlamadığım bir şekilde. Hatta donduğu zaman farenin üstündeki yeşil ışık yanıyor. Kendine geldiği zaman yeşil ışık sönüyor.

Geri
Yukarı