Razer DeathAdder V2 X vs ASUS ROG Gladius III

• Konuyu başlatan ferr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 143
DeathAdder V2 X HyperSpeed'e 2000 TL verilmez. Bu karsilastirmada Gladius 3 AimPoint daha mantikli.

Pilli bir mouse istiyorsan ve palm grip tutus sekline sahipsen Basilisk V3 X HyperSpeed 400 TL daha ucuz oldugu icin nispeten alinabilirligi var.

Bu arada agirlik ve switch haricinde oyle ucurum farklar yok. Agirlik oznel bir konu, switch olarak Gladius III'te ne var bilmiyorum ama V2 X HyperSpeed'de ve Basilisk V3 X HyperSpeed'de Kailh GM4.0'in ozellestirilmis versiyonu var ve bu gayet iyi bir switch.

Insanlar genel olarak pilli mouselara karsi cok on yargili ama bu on yargiyi yersiz buluyorum. Pilli-kablosuz ile kablolu-kablosuz arasindaki durum tamamen tercih meselesidir. Ben ayni durumda pilli kablosuz tercih etmistim cunku kabloyu hayatimdan ebediyen cikarmak istemistim, tabii bu benim icin boyle, sizin icin boyle olacak diye bir sey yok.

Son düzenleme:
DeathAdder V2 X HyperSpeed'e 2000 TL verilmez. Bu karsilastirmada Gladius 3 aimpoint daha mantikli.

Pilli bir mouse istiyorsan ve palm grip tutus sekline sahipsen Basilisk V3 X HyperSpeed 400 TL daha ucuz oldugu icin nispeten alinabilirligi var.

Bu arada agirlik ve Switch haricinde oyle ucurum farklar yok. Agirlik oznel bir konu, Switch olarak Gladius III'te ne var bilmiyorum ama V2 X HyperSpeed'de ve Basilisk V3 X HyperSpeed'de Kailh GM4.0'in ozellestirilmis versiyonu var ve bu gayet iyi bir Switch.

Insanlar genel olarak pilli mouselara karsi cok on yargili ama bu on yargiyi yersiz buluyorum. Pilli kablosuz ile kablolu kablosuz arasindaki durum tamamen tercih meselesidir. Ben ayni durumda pilli kablosuz tercih etmistim cunku kabloyu hayatimdan ebediyen cikarmak istemistim, tabii bu benim icin boyle, sizin icin boyle olacak diye bir şey yok.

Boyle gozuken fareleri hiç sevmiyorum hocam. Ayrica evet Wireless istiyorum ve bende onceden Razer Viper Mini vardi. Fareyi sallayinca mouse baglantisini kesip yeniden baglaniyordu bazen baglanmiyordu bile garantiye gonderdim garanti kusursuz diye geri gonderdi. Razer alasim zaten hiç yoktu ASUS ROG Gladius alacagim. Teşekkürler ilginiz icin.

DeathAdder V2 X HyperSpeed'e 2000 TL verilmez. Bu karsilastirmada Gladius 3 AimPoint daha mantikli.

Bu arada agirlik ve switch haricinde oyle ucurum farklar yok. Agirlik oznel bir konu, switch olarak Gladius III'te ne var bilmiyorum ama V2 X HyperSpeed'de ve Basilisk V3 X HyperSpeed'de Kailh GM4.0'in ozellestirilmis versiyonu var ve bu gayet iyi bir switch.

Insanlar genel olarak pilli mouselara karsi cok on yargili ama bu on yargiyi yersiz buluyorum. Pilli-kablosuz ile kablolu-kablosuz arasindaki durum tamamen tercih meselesidir. Ben ayni durumda pilli kablosuz tercih etmistim cunku kabloyu hayatimdan ebediyen cikarmak istemistim, tabii bu benim icin boyle, sizin icin boyle olacak diye bir sey yok.
Selam, bir sey soracaktim. Gaming gen tr sitesinde gladius 3 icin renk secenegi yerini bulamadim da beyazı satın alınmıyor mu acaba? bir bilginiz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı