Razer DeathAdder V3 için mouse pad önerisi

PunkiesT

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce Razer DeathAdder V3 fare için önerilen klasse longteng huoyun Special Edition yüzeyinin zımpara gibi ve sert olmasından 2 tane dikiş hatası olması yüzünden iade ettim. Palm tarzı bir tutuşum olduğundan elimin sağ tarafı mousepade sürtünüyor bu yüzden çok ağrıttı tutuş tarzımdan dolayı. Yüzeyi bu kadar tahriş etmeyen bir mouse pad önerilerinize açığım. Aynı fiyat bandlarında olabilir.

Geçen hafta mousepadin yüzeyinden şikayetçi olduğunuza dair bir konu açmıştınız.
Ben de denemiştim o mousepad'i hatta 90x40 versiyonunu(Klasse Pro olanı) da denedim ve yüzeyi gerçekten zımpara gibi. En son Razer Gigantus V2 Large aldım memnunum. QcK+'dan geçtim ve Gigantus QcK'ya göre bir tık daha speed bir yüzey olsa da Klasse'deki problemler yok.
Oraya da böyle yazmıştım ve fiyatlarının da yakın olmasından ötürü hala öneriyorum. Ama Gigantus'un kenarları dikişsiz. İlla dikişli kenar istiyorsanız QcK+ Edge önerebilirim. Kendim CS:GO Howl Edition'ı 4 yıldan uzun süre kullandım ve dikişleri hiç açılmadı. Yüzeyi de 4 yıl için iyi dayandı diyebilirim(4 yıllık hali Klasse'den iyiydi bu arada). Onun dışında Aqua Control 2 çok öneriliyor lakin hiç kullanmadığım için yorum yapamayacağım.

Geçen hafta mousepadin yüzeyinden şikayetçi olduğunuza dair bir konu açmıştınız.

Oraya da böyle yazmıştım ve fiyatlarının da yakın olmasından ötürü hala öneriyorum. Ama Gigantus'un kenarları dikişsiz. İlla dikişli kenar istiyorsanız QCK+ Edge önerebilirim. Kendim CS:GO Howl Edition'ı 4 yıldan uzun süre kullandım ve dikişleri hiç açılmadı. Yüzeyi de 4 yıl için iyi dayandı diyebilirim(4 yıllık hali Klasse'den iyiydi bu arada). Onun dışında Aqua Control 2 çok öneriliyor lakin hiç kullanmadığım için yorum yapamayacağım.

O beğenmediğim için yazmıştım herhalde Amazon ücret iadesi yapınca yeni mouse pad almak için açtım bunu da.

Çok sade basit duruyorlar neden bu kadar fiyatları yüksek özelliği nedir ve yüzeyleri nasıl umarım klasse gibi sert değildir?

Son düzenleme:
O beğenmediğim için yazmıştım herhalde Amazon ücret iadesi yapınca yeni mouse pad almak için açtım bunu da.

Çok sade basit duruyorlar neden bu kadar fiyatları yüksek özelliği nedir ve yüzeyleri nasıl umarım Klasse gibi sert değildir?
Tasarımı değil olayı zaten yüzey kayganlığı, rahatlığı ve evet Klasse gibi sert değil. Hani bunu açıklayacak teknik bilgim yok sadece tecrübeyle konuşuyorum ve kullanımda ortaya çıkıyor fiyatının nedeni. Fare padin üstünde akıyor. Flick atarken yani ani hızlandığınız zaman fare kayıyor ama yine de kontrolü de tamamen bırakmıyor. Ufak harekelerde ise QcK'ya göre daha speed bir yüzey ama bir speed mousepad kadar da hızlı değil. Her şeyin tam ortası açıkçası o yüzden çok hoşuma gitti benim. MediaMarkt'ta 529 TL şu an. Zaten Klasse almışsınız ve o fiyata yakın.

Tasarımı değil olayı zaten yüzey kayganlığı, rahatlığı ve evet Klasse gibi sert değil. Hani bunu açıklayacak teknik bilgim yok sadece tecrübeyle konuşuyorum ve kullanımda ortaya çıkıyor fiyatının nedeni. Fare padin üstünde akıyor. Flick atarken yani ani hızlandığınız zaman fare kayıyor ama yine de kontrolü de tamamen bırakmıyor. Ufak harekelerde ise QcK'ya göre daha speed bir yüzey ama bir speed mousepad kadar da hızlı değil. Her şeyin tam ortası açıkçası o yüzden çok hoşuma gitti benim. MediaMarkt'ta 529 TL şu an. Zaten Klasse almışsınız ve o fiyata yakın.
Hangi mousepadden bahsediyorsunuz bende alacağım da

Tasarımı değil olayı zaten yüzey kayganlığı, rahatlığı ve evet Klasse gibi sert değil. Hani bunu açıklayacak teknik bilgim yok sadece tecrübeyle konuşuyorum ve kullanımda ortaya çıkıyor fiyatının nedeni. Fare padin üstünde akıyor. Flick atarken yani ani hızlandığınız zaman fare kayıyor ama yine de kontrolü de tamamen bırakmıyor. Ufak harekelerde ise QCK'ya göre daha Speed bir yüzey ama bir Speed mouse pad kadar da hızlı değil. Her şeyin tam ortası açıkçası o yüzden çok hoşuma gitti benim. MediaMarkt'ta 529 TL şu an. Zaten Klasse almışsınız ve o fiyata yakın.

Hangisi 529 TL baktım göremedim önerdiklerin fiyatları bu sanırım. CS:GO olanın satışı yok zaten

Hangisi 529 TL baktım göremedim önerdiklerin fiyatları bu sanırım. CS:GO olanın satışı yok zaten
SS ve Razer arasında çok fark olur mu sanırım Razer alacağım da teşekkür ederim

Hangisi 529 TL baktım göremedim önerdiklerin fiyatları bu sanırım. CS:GO olanın satışı yok zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı