Çözüldü Razer Deathadder v3 kablolu ve kablosuz arasında sensör farkı var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bbl4cksty

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Razer Deathadder v3 kablolu modeli Sİnerji'ye gelmiş. Ürünün kablosuz versiyonunu denemiştim arkadaşımda elime çok iyi oturuyor. Acaba sensor farkı var mı aralarında? Bir de sinerji.com güvenilir mi? Cihaz garantili midir sizce? TR'de bir tek onlarda gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.

Razer DeathAdder V3 kablolu modeli Sinerji'ye gelmiş. Ürünün kablosuz versiyonunu denemiştim arkadaşımda elime çok iyi oturuyor. Acaba sensor farkı var mı aralarında? Bir de sinerji.com güvenilir mi? Cihaz garantili midir sizce? TR'de bir tek onlarda gördüm.

V3 modelinin v3Pro modelinden tek farkı kablolu olması. Onun haricinde tüm teknik özellikleri aynı. Ayrıca Sinerji güvenilir bir satıcı. Rahatlıkla alabilirsiniz.

Merhaba.

Razer DeathAdder V3 kablolu modeli Sinerji'ye gelmiş. Ürünün kablosuz versiyonunu denemiştim arkadaşımda elime çok iyi oturuyor. Acaba sensor farkı var mı aralarında? Bir de sinerji.com güvenilir mi? Cihaz garantili midir sizce? TR'de bir tek onlarda gördüm.

Kısa bir araştırma yaptım ikisinde de Razer focus Pro 30 k kullanılıyor.
Bu kablolu.

1685223113868.png

Bu da kablosuz.

1685223131986.png

Geri
Yukarı