Razer DeathAdder v3 kullanılmaya devam edilmeli mi?

deniz04

Decapat
Arkadaşlar merhaba, birkaç hafta önce "Razer DeathAdder v3" 1.700 TL civarında aldım lakin kablolu olması beni düşündürttü. İleride problem yaşar kablolu aldığıma pişman olur muyum endişesi kafamı fazlaca meşgul etmekte. Mouse şu an stoklarda yok stoklarda olanlarda 2K üzeri fiyat biçiyor ,sizce bu fiyata iyi almışım kullanmaya devam etmeli miyim, mouse iyi midir yoksa 1.800 TL bütçe de daha iyi bir kablosuz mouse önerir misiniz?

Mouse iyi olmasına iyi de kablolu olmasından ötürü neden sıkıntı yaşayacaksınz onu anlamadım. Evde kedi, hamster gibi hayvanlar yoksa o kabloya bir şey olmaz. Ben olsam o bütçede SteelSeries Rival 5 alırdım ama bu bahsettiğiniz mouse da güzel.

Daha iyi midir bilmem ama benzer bir fiyata böyle bir şey var yorumları da fena durmuyor.

Arkadaşlar merhaba, birkaç hafta önce "Razer DeathAdder v3" 1.700 TL civarında aldım lakin kablolu olması beni düşündürttü. İleride problem yaşar kablolu aldığıma pişman olur muyum endişesi kafamı fazlaca meşgul etmekte. Mouse şu an stoklarda yok stoklarda olanlarda 2K üzeri fiyat biçiyor ,sizce bu fiyata iyi almışım kullanmaya devam etmeli miyim, mouse iyi midir yoksa 1.800 TL bütçe de daha iyi bir kablosuz mouse önerir misiniz?
Basilisk V3 kullanıyordum. Razerın kablosu bir zamandan sonra çok kir topluyor ve sertleşiyor. Onun dışında muhteşem bir kalitesi var.

8K bir mouse ama çok verimli çalıştığını düşünmüyorum, kedim var kabloyla şu an pek oynamıyor ama bu fiyata daha iyi bir kablosuz model alabileceksem onu seçmek isterim.
Mouse iyi olmasına iyi de kablolu olmasından ötürü neden sıkıntı yaşayacaksınz onu anlamadım. Evde kedi, hamster gibi hayvanlar yoksa o kabloya bir şey olmaz. Ben olsam o bütçede SteelSeries Rival 5 alırdım ama bu bahsettiğiniz mouse da güzel.

Aldığın ürün güzel bir ürün ama kablolu kullanırken çok rahatsız ediyorsa bilemem. Bugünün yeni kablosuz farelerin çoğu kabloyla şarj ediliyor zaten. Ben şahsen hiçbir şekilde kabloyla uğraşmamak için Razer Basilisk X HyperSpeed aldım 1 pille çalışıyor ve performansı çok iyi. Şu an yeni versiyonunu çıkardı Razer Basilisk V3 X HyperSpeed. Onun da fiyatı 2K'nın altında ve o da tek pille çalışıyor. Eğer benim farem bir gün bozulursa maalesef gidip V3 modelini alacağım. Performansından memnunum gerçekten. Tavsiyem idare etmenden yana olur :)

@deniz04

1600 liraya satılıyormuş sanırım fiyatı uygunmuş bakabilirsin linki veriyorum.

Basilisk V3 X Hyperspeed

Meh. Muhteşem değil yani teknik olarak, pro olsa neyse. Ama shape olarak çok iyi bir mouse. 1.700 lira da iyi bir fiyat. Bütçeyi 2.500 lira yapıp bunu alabilecekseniz iade ettiğinize değer.

Kablolu olarak da daha iyi bir alternatifi var. 1.990 liralık Endgame Gear XM1R daha iyi. Ama tabi 200-300 lira fark var yine.

M3s de teknik olarak çok iyi ama üstteki markalar varken gidip de Darmoshark almazdım. Özellikle de satıcısı Connectgame olduğu için, rezil bir firma. Şu ikisinden birisini almayacaksanız iade etmeyin, kullanmaya devam edin bence.

Ekleme: Kablosuz Deathadder v2 Pro'yu unutmuşum. O da düşünülebilir. Güzel mouse, hatta bir e-spor takımının tamamının bu fareyi kullandığını görmüştüm.

Son düzenleme:
Mouse güzel ama çok sağ ele yatkın onu bilerek alın simetrik degil logitechin kablosuzu simetrik o daha iyi bir model ama fiyatıda iyi 2 sinden birini alın bence

Aldığın ürün kablolu olan farelerin en iyisi zaten. Herhangi bir problem de belirtmemişsin. Demek ki eline de oturuyor.
Kablosu da rahatsız etmiyorsa seni, kullanırken değiştirmeye ne gerek var hocam?

Her şeyi geçtim 1800TL'ye alacağın fareden sana bir hayır gelmez. Kaliteleri berbat oluyor veya arada bir kronik sorunları çıkıyor.
Yukarıda biri Glorious Model D önermiş.
Bir ona bakabilirsiniz. Bizzat kullandım iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı