Razer DeathAdder V3 Pro 8K Hz polling rate

Dincdogu

Kilopat
Daha fazla  

Gelen bu yeni güncelleme sadece 30$'lık dongle aldığımızda mı kullanabiliyoruz Razer DeathAdder V3 Pro Pro farem var 1000Hz üzerini göremiyorum.
4K'lık Dongle'a 8K seçeneği mi gelmiş yani sadece anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gelen bu yeni güncelleme sadece 30$'lık dongle aldığımızda mı kullanabiliyoruz Razer DeathAdder V3 Pro Pro farem var 1000Hz üzerini göremiyorum.
4K'lık Dongle'a 8K seçeneği mi gelmiş yani sadece anlayamadım.

Özel dongle gerekiyor yüksek ihtimalle. Zaten 8K ile oyun oynarken çok kasma yaşarsın eğer çok üst düzey bir bilgisayara sahip değilsen o yüzden önemsiz.

Evet dongle almak zorundasınız. Ben bu saçma olay yüzünden Superlight 2 tercih etmiştim.

Superlight kullanıyordum bundan önce ergo olmadığı sürece normal fareleri kullanamadığımı fark ettim memnunum fareden

Oyunların çoğu zaten 1000 Hz üzeri sıkıntı oluyor FPS düşüşleri yaşatıyor 1000 Hz gayet yeterli.

Bu işlemciyle alakalı bir şey çoğu oyun 4K'ya kadar sorun yataşmıyor bazıları 2K destekliyor da benim derdim bu değildi tabii

Özel dongle gerekiyor yüksek ihtimalle. Zaten 8K ile oyun oynarken çok kasma yaşarsın eğer çok üst düzey bir bilgisayara sahip değilsen o yüzden önemsiz.

8K öyle evet de ben zaten normal dongle ile 4K'ya 8K'ya çıkabileceğimizi ummuştum bir an

Yeni konular

Geri
Yukarı