Razer DeathAdder V3 Pro alınır mı?

Bende beklemedeyim bakalım 2600 civarı düserse almayı düşünüyorum on fikir olsun diye sordum 2500'den alabildiysen belki bir indirim olur diye tekrar hayırlı olsun V2 Pro'da iyidir.
Viper v2 pro da bakabilirsiniz. Sadece tasarım ve tutuş farklı diye duymuştum forumda.

Pek bana hitap etmiyor şekil olarak bir süre daha DV3 Pro'yu bekleyeceğim düsmezse kablolu versiyonunu alacağım sanırım umarım düşer bakalım.
o fiyatlara düşmesi imkansız şu an dip fiyat 3.500 tlde sinerjide bi bak derşm banka uygulamandan kredi kartın var ise taksitlendirebilirsin 5 ay enflasyona yedir baya uyguna gelir

daha önce bi mousea bu paraları vermediysen (benim gibi) bunu bu para yapan ne ya diye afallayabilirsin daha sonra neyse kablosuz diye kendini avutabilirsin (benim gibi). Ben da v2 den geçtim bunu yaşadım umarım seni çok tatmin eder.
Umarım hocam ztn suan gelmis olsada kullanamıcam finaller bitmeden :D ,sanki seni pek tatmin etmemiş gibi benimde kendimi kandırma şeklim bu son mouse alışım demem kendime çünkü bu hastalık gibi ilk saçma sapan bi mouse almıstım begenmedim sonra gittim raazer deathadder v2 aldım sonra kablosuz olsun diye glorious model d wireless aldım bu işin sonu yok razer v3 proyla bu işi noktalıyorum artık bide şu dikkatimi çekti ürünün kutusunu açtım jelatini duruyordu üstünde sadece kutuda hafif yamulmuştu sadece sarj etme yeri sanki biraz fazla içerde gibi geldi sanki acaba yerinden kaymış olabilirmi cok hafif sarj yeri lekeli gibi bide başka bi sorun gormedim sence bi problem varmıdır

Dosya Ekleri

• 20231228_123445.jpg
    20231228_123445.jpg
    140,1 KB · Görüntüleme: 39
  • 20231228_123959.jpg
    20231228_123959.jpg
    137,6 KB · Görüntüleme: 34
Umarım hocam zaten şu an gelmis olsa da kullanamayacağım finaller bitmeden :D,sanki seni pek tatmin etmemiş gibi benim de kendimi kandırma şeklim bu son mouse alışım demem kendime çünkü bu hastalık gibi ilk saçma sapan bir mouse almıstım begenmedim sonra gittim raazer DeathAdder V2 aldım sonra kablosuz olsun diye Glorious Model D Wireless aldım bu işin sonu yok Razer V3 Pro'yla bu işi noktalıyorum artık bir de şu dikkatimi çekti ürünün kutusunu açtım jelatini duruyordu üstünde sadece kutuda hafif yamulmuştu sadece şarj etme yeri sanki biraz fazla içerde gibi geldi sanki acaba yerinden kaymış olabilir mi cok hafif şarj yeri lekeli gibi bir de başka bir sorun gormedim sence bir problem var mıdır?

Hocam evde değilim geçince bakacağım aynı mı diye bu arada yaşadıklarının aynısını yaşadım Logitech gpx alıp iade ettim falan, glorius nasıl bu arada 😂😂

Son düzenleme:
Umarım hocam ztn suan gelmis olsada kullanamıcam finaller bitmeden :D ,sanki seni pek tatmin etmemiş gibi benimde kendimi kandırma şeklim bu son mouse alışım demem kendime çünkü bu hastalık gibi ilk saçma sapan bi mouse almıstım begenmedim sonra gittim raazer deathadder v2 aldım sonra kablosuz olsun diye glorious model d wireless aldım bu işin sonu yok razer v3 proyla bu işi noktalıyorum artık bide şu dikkatimi çekti ürünün kutusunu açtım jelatini duruyordu üstünde sadece kutuda hafif yamulmuştu sadece sarj etme yeri sanki biraz fazla içerde gibi geldi sanki acaba yerinden kaymış olabilirmi cok hafif sarj yeri lekeli gibi bide başka bi sorun gormedim sence bi problem varmıdır
Sıkıntı yok sarj yerinde, içinden çıkan kabloyu sokun bakın isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı